Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszter mennyire...

Harmadik trimeszter mennyire normális az alábbi tünet, mitöl van?

Figyelt kérdés
Harmadik trimeszter elején járok és mostanában elég gyakran érzem fekve leginkább, hogy is mondjam olyan mintha ki akarna jönni a baba lent nyomást érzek. A másik panasz h ha egyszer elmegyek wcre akkor alig tudom abba hagyni egyfolytában ingert érzek (nagy wcre) aztán be kell állnom zuhany alá akkor nyugszik le. Egyébként szilvát és barackot szoktam enni h véletlen se legyen székrekedéswm nemtudom attol is lehet e...Enyhe mensi szerü görcs is szokott lenni napközben. A baba jol van mozog egész nap. Volt valakinek hasonlo panasza? Normális dolog ez? Nem szeretném ha már szülés előtt állnák még fejlődnie kell.

2017. aug. 17. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt minden ilyen, amit leírtál. Ezen kívül még mintha a medencecsontjaim szét akartak volna szakadni kb. Nem tudtam már aludni se, itt fájt, ott fájt, és enyhe görcsökre magnéziumot szedtem.


De ha erősek a görcseid vagy vérezgetsz, barnázol, irány a doki, ne kockáztass. Sajnos szülési gyakorlatban sem vállalja utóbb senki a felelősséget, inkább legyen vaklárma, én azt mondom, mint utólag orvosolhatatlan baj.


Magzatmozgásra figyelj folyamatosan. A szülés közeledtével lassulni fognak, mert szűkül számára a hely, és vannak babák, akik nem is nagyon szeretnek mozogni, de ha jól mozgó baba mozgása drasztikusan megváltozik, az bajt jelezhet.

2017. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ah akor meg nyugodtam. Szerencsére nem erősek a görcsök. Baba az nagyon aktiv figyelni fogom persze egyenlőre nagyon sokat mozog kis hiperaktív :)
2017. aug. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!