Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt egy hete 6mm hematomám...

Cicuka12 kérdése:

Volt egy hete 6mm hematomám ami 3hétig tartott a doki szerint ma már nemláta a hematomát (aztmondta kiürült) De pisilés után néha még rózsaszines van a wc papíron Szerintetek lehet már óvatosan szeretkeznem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De pisilés után néha még rózsaszines van a wc papíron Szerintetek lehet már óvatosan szeretkeznem?

NEM!!! valami még nem okés

2017. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor milehet az?
2017. aug. 18. 14:19
 3/11 A kérdező kommentje:
????
2017. aug. 18. 16:57
 4/11 anonim ***** válasza:
A Szexet most 1 idöre hanyagoljàtok,orvosnak mondtad?Hàny hetes vagy?Ha a hematoma teljesen felszivodott volna akkor nem szabadna màr semilyen vérzésnek lennie.Valami tènyleg nem ok,nemis szabadott volna megfordulni a szexnek a fejedben mikor terhesen vèrezgetsz.Èn felkeresnèk màsik orvost is.
2017. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

8hetes Most épp kórházba vagyok :(

Reggel felkeltem,gyengének éreztem magam kb fél óramúlva iszonyatul erös görcseim lettek megmozdulni se tudtam kb.utána segitettek anyukámék lefeküdni pihentem másfél órát, úgy éreztem másfél ora mulva hogy kicsit jobb kimentem pisilni ahogy kiértem a folyorora elöntött a vér :( a földön is tócsa volt,a wc ben is..utána leakartam tusolni ömlött ott is a vér...'Meg egy nagyobb meg egy kissebb vérdarabok voltak..tettem be tisztasági betétet hivttunk taxit bevitt..Megvizsgált a doki meg megultrahangozott van szivverése semmi baja aztmondta..Meg aztmondta hogy nemtapadt még fel normálisan de szerintem ez hűlyeség ennyire nem szabadott volna ömlenem.Adtak gyógyszert..ennyi..

Meg hogy bent kell hogy maradjak.

2017. aug. 19. 16:25
 6/11 A kérdező kommentje:
?????
2017. aug. 20. 09:19
 7/11 A kérdező kommentje:
........
2017. aug. 23. 15:51
 8/11 anonim ***** válasza:
okosabb lettél,így 4 nap után? vagy még úgy rád se néztek azóta?
2017. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!Tegnap elött du.án elmúlt a vérzésem..Tegnap haza is engedtek,mielőtt haza jöttem megnéztek Uh,n amit aztmondták hogy 16mm a baba

meg megint lett hematomám ami 14x9mm

Irtak rá Exacylt (vérzés csökkentő) Aztmondták egy hét múlva menjek visza Uh ra

"véleményed?

2017. aug. 23. 19:57
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja,és ma meg fájdogált a hasam,alig van étvágyam

meg pisilés után kicsit halvány maszatos volt a wc papir,azóta meg csak fájdogál a hasam picit

2017. aug. 23. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!