Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 20 vagy annál több kilót...

Aki 20 vagy annál több kilót hízott terhesség alatt, mennyi ment le szüléssel? és mennyi idö telt el mire mind leadtad?

Figyelt kérdés

#terhesség #hízás #kg #sok hízás
2017. aug. 19. 06:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
20 kg-ot híztam. A szüléssel lement 12, a többi pedig a következő 2-3 hónapban. Nem fogyókúráztam.
2017. aug. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elsö babámmal 12 kilót híztam,korház után 3 nappal méreckedtem itthon,ugyan annyi voltam mint terhesség elött.

Most második babánkat várjuk,40hetes 5napos terhes vagyok és +20kg van rajtam...nincs kétség bennem,lesz ami lesz biztos leadom a plusz kilókat,mivel mindig is megdolgoztam azért hogy jó alakom legyen,de azért kicsit ilyesztö látni a +20kg-ot a mérlegen.Ezért érdekel kinek hogy alakul szülés után

2017. aug. 19. 06:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elso gyerekkel 25 kilot hiztam vekony testalkatra (nem ok nelkul, sajnos szo szerint vegigfaltam a terhesseg elso felet, mert abbahagytam a dohanyzast mar a legelejen es evessel kompenzaltam).

Kb 13 kg ment le a szulessel (a baba 4 kg volt), a maradek lement azutan 3 honap alatt.

Szules utan normalisan ettem, mint a terhesseg elott es kb egy honapos volt a fiunk, amikor elkezdtem tornazni, mint terhesseg elott. Ezen kivul rengeteget setaltam a gyerekkel, napi 5-8 km-t.

Nekem felig fizikai munkam volt elotte, alapban aktiv vagyok, igy en alig vartam, hogy szules utan elkezdhessek mozogni.


Ismerosok kozott ugy lattam, hogy elso gyerekkel hajlamos az ember sokat hizni, de a legtobb baratnomnek egy even belul lement egy kis odafigyelessel.

2017. aug. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
24 kg-ot hiztam. Szules utan lement 7. A maradek 2-3 honap alatt eltunt rolam. Nem fogyoztam! Inkabb viz volt a nagyja.
2017. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
27 kg-t híztam. (43 kg-val estém teherbe és 70-nel szültem.) Kórházból 60 kg-val jöttem haza. Két hónap múlva 52 kg voltam (nem fogyóztam,magától ment). Tovább nem fogytam, de nem is akartam. Ez a normális súlyom. Teherbeeséskor államvizsga, munkahelyi túlórák miatt fogytam le annyira drasztikusan.
2017. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

20at híztam. 2vel voltam kevesebb mikor hazajöttünk. Szoptatással még 20 kgt híztam.

Utána tudtam 50et fogyni.

2017. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22 kiló ment fel, szülés után lement 10 kg. Azóta csak 3 ment le tovább, még van bőven. A futás, babakocsis sétálás és a kalóriaszámláló étrend sem segít még - 8 hónapja szültem.
2017. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

55-el kezdtem a terhességet, 74-el mentem szülni de magas vérnyomás miatt tiszta víz voltam mindenhol.

Szüléssel 10 kg lement, fél év múlva még 5 kg ami "csak úgy", utána odafigyeltem a táplálkozásra most vagyok 58 kg.

Nem vagyok kövér inkább puhány, hiányzik a feszesség a testemről. Még ezt a 3 kg-t le kell adnom ami nehéz mert nem akar nagyon pedig igen keveset eszek, sportolni még nincs időm, most szültem 16 hónapja .

2017. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En 30-at hiztam, zabaltam mint allat. A korhazbol kijovet 8-at fogytam, utan 2 het alatt 18-at (nem fogyoztam). A maradek 4-et pedig egy honap fogyokuraval adtam le.
2017. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9es 😂 zabáltam mint állat hihihi 😂😀

Ami azt illeti én se a levegötöl lettem ennyi amennyi.Sokkal több mindent megengedek magamnak,amit baba elött nem...kiélveztem minden falatkát.Elötte pedig edzettem heti 3-4 alkalommal és nagyon odafigyeltem mit és mennyit eszek,keményen megdolgoztam a szép feszes alakomért.Most pedig valahogy semmit se bánok,hiszen nem túlsúlyra halmoztam ezt fel, szerintem visszatérve à régi kerékvágásba gyorsan visszaáll majd minden.

2017. aug. 19. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!