Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kezdjek az állandó rosszul...

Mit kezdjek az állandó rosszullétekkel, mit próbáljak enni?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok és a reggeli rosszullétek helyett én az egész napos vàltozatot kaptam meg. Reggeltől estig hànyingerem van, szédülök és fàj a fejem, mert alacsony lett a vérnyomàsom. De a legrosszabb hogy semmit nem bírok megenni, tegnap is csak pàr szelet kenyér csúszott le, az is pirítósként. Mindentől öklenfezek szinte. Félek hogy nem kap elég tàpanyagot a picikém. Ti mit tudtatok megenni, mivel próbàlkozzak? Teljesen kétségbe vagyok esve.
2017. aug. 20. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy-két gyümölcsöt kívántam (szamócát április elején), ezek jól estek, meg a citromos víz.

Sós kekszek, pufik, rágcsák.


A baba ettől még jól fog fejlődni. 4-6. hét között én 3 kilót fogytam, a picur a későbbi ultrahangokon korának megfelelő méretű volt.

Valami magzatvédő vitamint szedj, hogy a szükséges vitaminok meglegyenek.

2017. aug. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap csipegess valamit, a háromszori főétkezések helyett. De tényleg.


Nekem ezt az onkológián javasolták, amikor már teljesen le voltam fogyva és gyengülve a nagy műtéttől meg a kemoterápiától.


Segített. Ropi, sajtos tallér, perec...stb. éjszaka is, ha kell.


Igaz h nem terhesség miatt volt hetekig, hónapokig örökös hányingerem, de hátha tudtam segíteni.

2017. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze, vitamint szedek, màr akkor elkezdtem mikor nem is tudtam hogy babàt vàrok. Folyadéknak a szörpöt tudom meginni, azt is olyan higítàsba, hogy alig van íze, de legalàbb az segít valamit a vércukromon. Akkor nem gond ha csak "nyàmnyila" kajàkon élek ebben az időszakban és nem bírok főttkajàt letuszkolni?
2017. aug. 20. 08:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem baj. Csak azt eszegesd, amit kívánsz, ne erőltess semmit, én attól hánytam mindig.
2017. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En az elejen zizit, gyumi izesitesu pufit, almat,nektarint, dennyit ettem es sajtos paprikas szalamis paradicsomos paprikas, melegszenyot. Ezek csussztak le. Meg rahedli cola. Meg retes (meggyes, turos). Es nem nagy adagokat par falat de ez legalabb bent maradr.


16hetig hanytam. Sot most meg a 22.heten is elofordult.


23+4hkn

2017. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindnkinek más válik be ,nekem a kóla pl nem csak víz marad meg !

Hús közelébe sem bírok menni. A vizes jégkrémek beváltak ,de nem sokaig

Ezt ki kell birni, ez van.én 6 hete bírom :( de szerencsére már ritkultak nem minden napos

10+1hkm

2017. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En tejfölös piritoson éltem hetekig. Meg vitaminon.. Inni fontos. Kis kortyokban igyál hideg gyömbéres vizet. A kola is jo ahogy irtak, de en azert azt igy literszamra nem ittam. (max gyomornyugtatonak 1-1 korty) esetleg a sos chips. Az még nekem jo volt.
2017. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a mekis sajtburger menün és a tojáskrémes kenyeren kívül hánytam kb. mindent ki a 20-22. hétig. :)

Néha még lement egy kis tonhal, de ennyi.

A babánk végig szépen fejlődött, annak ellenére, hogy én fogytam.

2017. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen vitamint szedsz?Nekem a Gravidától volt pl. hányingerem. Amint lecseréltem, el is múlt. Amúgy kis émelygésem volt, én gyömbéres szénsavas üdítőt ittam, vagy colát.
2017. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Femibiont szedek, de attól függetlenül jön a hànyinger. Reggel màr azzal kelek és este azzal fekszek. Most ott tartok hogy szinte pirítóson élek.

Semmit nem bírok megenni. Folyadékban szerencsére pàr nap alatt kitapasztaltam mit bírok meginni. Szörpöt, sió light almàt, néha pici teàt.

2017. aug. 21. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!