Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben diéta?

Harmadik trimeszterben diéta?

Figyelt kérdés
Szigorú diétára fogtak nem ehetek mást csak zöldség gyümőlcs persze alacsony kalóriásakat plusz sovány tejtermékek és ennyi. Volt valakinek hasonlo? Nagykn sokba fog ez kerülni, valakinek valami tanács? És aki diétázott h birta?

2017. aug. 21. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért kell ez a diéta?
2017. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert szerintük sok ennyi kilo.. Úgy az elejétöl összesen 10 kg hiztam normál súlyal kezdtem. 29 hetes vok
2017. aug. 21. 18:34
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
És az orvos fogott ilyen diétára?? Nehezen hihető, max 2-3 kg plusz van rajtad. Vércukorszinted, vérnyomásod rendben van?
2017. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nekem ez elmebeteg keres. Orvos kérte?

Eleve kezdjük ott, hogy a gyumolcsok tele vannak cukorral. Attol mem lesz neked jo.. Max allandoan ehes leszel es a kisbaba meg nem jut tapanyagokhoz. Azt meg megérteném ha keves szénhidrát sok hus dietara fognanak. Amúgy igen. En dietara vagyok fogva. De nem azert mert hiztam hanem mert terhrscukros vagyok. Terhesen nem is szabad fogyókúra miatt diétázni csak eü.okbol (szenhidratszegenyen a cukrosoknak vagy soszegenyen a vernyomasossoknak stb..) de akkor is ugy kell csinálni ahogy azt a belgyogyasz mondja.

En leszarnam, van aki 20kilokat szed fel.

2017. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, első vagyok.

Ugyanaz jutott eszembe, mint az utolsónak.

Ilyen diéta nem létezik, hús nuku, ami max fehérjeszegény diéta lehetne, de abban tejtermék sincs...a gyümölcs meg tök cukros.

Fehérjeszegény diétát meg vesebetegeknek szoktak javasolni. Túlsúlyos kismamáknak meg 180-as szénhidrát-diétát, nem gyümölcsevést.

2017. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta védőnö h sok és ezeket egyem se kenyér se tészta se rizs se krumpli joformán semmi csak zöldség gyümőlcs abból is ugye ami nem.hizlal annyira... Nemtudom tiz kg mennyire sok ilyenkor de engem szigorúan fognak akkor ezek szerint
2017. aug. 21. 21:15
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
A védőnő idióta, nem normális. Eszedbe ne jusson hallgatni rá. Egyél, ami jól esik. Jó, ne napi háromszor zsíros kenyeret habos sütivel, de egyél rendesen, amit kívánsz. A védőnőt meg küldd el a halál f@ sz á r a.
2017. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez valami iszonyatos marhaság. 29. héten 10 kg abszolút elfogadható. Egyél normálisan, arra figyelj, hogy ne tömd magad sütivel, csokival, nasival. Kenyérből vegyél teljes kiőrlésűt, napi 1-2 szelet elég, főzéshez kevés zsiradékot használj, hús mellé a hagyományos köretek legalább felét helyettesítsd nyers vagy párolt zöldséggel, főtt tojással, most úgyis olcsó. Főzelékeket csak minimális liszttel, joghurttal vagy zsírszegény tejföllel habard be. Egyél tízórait, uzsonnát is, lehetőleg könnyű joghurtot friss gyümölccsel, esetleg egy-két zabkeksszel, zsírszegény túrót, salátát sovány sajttal, tojással. Ezek minimális változtatások, ha hagyományos módon főzöl, de jelentősen csökkentheted a bevitt kalóriát.
2017. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos voltál már alapból?

Mert ha igen, nézd meg a 180 grammos szénhidrát-diétát, és étkezz aszerint, de ilyen hülyeségeket ne csinálj, hogy gyümölcsöt eszel, húst meg nem.

Ha meg normál testsúllyal estél teherbe, akkor nem olyan vészes az a 10 kg.

Mindig me tudnak lepni a védőnők...

2017. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is diétázom. 34 hetes múltam. 11-12kg híztam. De nem ez miatt hanem a vizesedés miatt kell a diéta meg a magas vérnyomásom miatt. Nekem semmi problémám vele. Sőt örülök is neki. Legalább nem hízok már. Csinálom 2-3hete azóta egy dekát se híztam inkább fogytam 1 kg bár az ingadozik... ugye a víz :/ Sok gyümölcs, zöldség, tojás, fehérje. Én abonettet eszek. Ha kenyeret eszek abból is csak a nagyon magvas nagyon barnát :D az elején egész nap éhes voltam reggeltől estig de már megszoktam. Azért ne aggódj annyira 1x 1x belefér a fagyi is vagy a süti :)

Nekem egyáltalán nem kerül sokba. Jó a gyümölcs nem olcsó. De én vettem fagyasztva is. Nyáron marha jól tud esni.

Kitartás! Boldog babavárast:)

2017. aug. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!