Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hányadik héttől volt...

Nektek hányadik héttől volt kellemetlen a magzatmozgás?

Figyelt kérdés

Normális, hogy pár napja már néha nagyon kellemetlen érzés? Pedig még csak 23 hetes vagyok. 15-16. hét közt kezdtem el bizonytalanul érezni, 16. héttől pedig biztosan, napi többször is, főleg így este 9-11 közt.

Viszont ma egész nap olyan volt, mintha a méhszájamat rugdosná belülről, és kellemetlen, ijesztő érzés.

Azt hittem, hogy csak az utolsó pár hétben lesz kellemetlen. Vagy miért az már most? Tegnap meg hólyagomba rúgott néhány olyat, hogy az volt meglehetősen rossz.


2017. aug. 21. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez termeszetes es mindenkinel mas. Van akinek hamarabb jelentkezik van akinek kesobb. Biztos h minden terhesnel fordult mar elo h kellemetlen volt a mocorgasa. Nekem az fajt nagyon amikor megfordult a farfekvesbol es beallt a helyes koponyafekvesbe. Ez volt ami fajt. Ami kellemetlen szokott lenni ha nekem is utogeti a belsoszerveket vagy ha oldalasan fekszem akkor nyomkodja nagyon azt a reszt ami erintkezik az aggyal.

38 hetes :)

2017. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21-22 hetesen engem is idegesített, mert nagyon lent volt, de mostanában (26 hetes) sokkal feljebb, a köldököm felett mocorog, és így egyáltalán nem rossz. :)
2017. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam. :)

Már kezdett lelkiismeret-furdalásom lenni, amiért engem is idegesít. De szörnyű, szinte azt "várom" kb., hogy mikor csusszan ki, mikor rúgja ki magát a méhszájamon...

Eddig nekem is köldök magasságban rugdosott, az nem zavart, jó érzés volt. Most úgy látszik akkor megfordult.

Hátha reggelre visszafordul. :)


Köszi a válaszokat!

2017. aug. 21. 23:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Én igazából nem tudom néhány kellemetlen dolognál, hogy most ő csinálja, vagy a "szokásos" terhes, nyúlik, nő, húz stb. érzés. Valamelyik este viszont volt egy ilyen nagyon fura érzés, mintha végig haladt volna fentről keresztbe, a hasam rendesen hullámzott egyet, mondom mi a... szerintem körbepörgött vagy ilyesmi. 26. hét.
2017. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokta rugdosni a hólyagom xd tegnap akkorát rugott mikor meghallotta az apjat h azt hittem infaktust kapok xd.. Aztán elkezdett lent rugdosni egyfolytában onnantól.... ilyenkor én is azt hiszem h mindjárt kibújik. Főleg mikor kifeszíti magát az nagyon kellemetlen,de nem baj ebböl tudom h jol van. Annyira nem mondanám, hogy fáj inkább még csak kellemetlen egyenlőre, később még meglátjuk első terhességem szoval még új ez az egész. Egyszóval 29 hetesen számomra még nem fáj a baba mozgás.
2017. aug. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen már volt nekem is 22-23 hetesen, nem éreztem akkor még fájdalmasnak a magzatmozgást de főleg a második babám szerette a méhszájat taposni és ez elég kellemetlen érzés volt nekem is.
2017. aug. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem pl az utolso trimeszterbe volt mar kellemetlen.. egyszeruen fajt. meg a szuloagyon ket fájás közt is kirúgta a holyagomat😌 imádtam terhes lenni:)

6hos azota a fiam.

könnyű szülést!

2017. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31. héten volt kellemetlen először, mikor be volt mát fordulva, és folyamatosan rúgdosta a bordáimat. Az még annyira nem is volt gáz, mert azóta is minden nap ugyanazt csinálja, megszoktam, de egyszer belerúgott a rekeszizmomba, és az fájt. Most 33+3 és a nap 3\4 részében fent van és pörög.
2017. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sosem volt kellemetlen. Minde mozdulatát élveztem, mert végig nagyon keveset mozgolódott.

nem mondom, hogy nem taposott/fejelt/könyökölt bele 1-1x a húgyhólyagomba, de ritkán fordult elő.

a reflux volt talán a leginkább kellemetlen, mert ha mocorgott, bizony jött a sav még állva is.

2017. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!