Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kipattogott az arcom ket...

Kipattogott az arcom ket oldalt. Mit kenjek ra kismamakent?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok es hetek ota kuzdok a borproblemammal. Az arcom ket oldalt a nyakam felett teljesen kivan pattogva ami ol minden nap kijon egy gyulladt pattanas is. Tele van pici kis mitteszer szeru pattanasokkall. Mar nagyon elegem van belole :( manna szenszappan nem segit :( tudtok valami jo modszert ra?
2017. aug. 24. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
gyógyszertárba is segithetnek de amugy vszinu a hormonváltozás oka lehet ez. a körömvirág is nyugtató de kérdezz rá a gyógyszertárba
2017. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok kismama küzd bőrproblémákkal, én nem, mert amúgy is nagyon zsíros alapból a bőröm. Mannaszappan egy nagy kaki, de szinte az összes ilyen természetes kozmetikum eléggé kaki, tb alapon menj el bőrgyógyászhoz szerintem...
2017. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász semmit nem csinál terhesen. Kismamaként minden normális ami nem vérzik, szokás mondani :)


Hormonok miatt én is két hetente úgy néztem ki, mint egy serdülő tini ... nekem még jöttek szemölcsök nyakra és mell alá. Szülés után minden megoldódott és eltűnt.


Hormonális dolgokra semmi kence nem használ :S Ezt sajnos el kell viselni. A terhesség "szépségei" :) Lesz még ilyen pár dolog :)


Boldog babavárást és jó egészséget, no meg kitartás :)


3 hetes baba anyukája.

2017. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Hat akkor megprobalok beletorodni . Nincs mas megoldas :)
2017. aug. 24. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!