Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a rosszabb a magzatnak? Ha...

Mi a rosszabb a magzatnak? Ha elszív az anya 3-4 naponta egy szál cigit, vagy teljesen abbahagyja, de mindig stresszes és ideges?

Figyelt kérdés
Volt olyan orvos,aki azt mondta,hogy a stressz a legkárosabb a babára nézve,és 1-1 szál nem tesz akkora kárt mint a stressz.Ti erről mit gondoltok?

2017. aug. 24. 13:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

A cigarettázás a káros, mert attól bizonyítottan millió betegsége lehet.


Anyuci stresszes, mert nem tud cigizni? Jógázzon. És ássa el magát.

2017. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az anyuci nem azért stresszes mert nem tud cigizni,hanem azért mert 3an haltak meg a családban 1 hónapon belül.
2017. aug. 24. 14:08
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Ès akkor az a megoldàs hogy cigizni kell? Mègjobban a születendö gyerekre kellene gondolni!!!!!undorìtò aki terhesen egy szàlat is elszìv!!!!
2017. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

És még mennyire stresszes lesz, ha cigi okozta koraszülés miatt gubbaszt majd az inkubátor vagy épp a kicsi koporsója mellett...


Ép terhességre nem ártalmas a stressz.

Ellenben a dohányzás nagyon is.

2017. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
A halálesetek miatt akkor is stresszes és szomorú lesz az anyuka, ha elszív pár szál cigit. Sajnos az a tragédiákon nem változtat. De egy újabb tragédiát, a baba elvesztését előidézheti.
2017. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

Csak csatlakozni tudok a többiekhez, az a helyzet. Az anya próbálkozzon mással, meditáció, gyógytea, zene, akármi, de ne cigizzen várandósan, a csudába is. S a kicsi megszületése után sem, de akkor is egészségtelen mindkettőjüknek.


Nem tudhatom, melyik károsabb, nem is lehet megmondani, mivel attól függ, mekkora stressz...etc., de én mindenképpen más, egészségesebb utat választanék.

2017. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Na megyek veszek egy doboz cigit, úgy látszik egyesek szerint az már a holt rokonokat is feltámasztja...
2017. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Stresszeltem a 8. hónapig. Munkahely miatt. Nem lett baja a babának. Félidősen nálunk is volt haláleset, sőt 3 hónaposan "utcára kerültünk", lenyúlták majdnem fél millió forintunkat, de ez sem viselte meg a fiam. Pedig engem elégggggé megviselt.
2017. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Woow ès ha anyuka eltol 3-4cigit,máris orvosolva van a halott rokonok problèma??? Egyèbkènt is stresszel anyuka,a cigi mèg csak fokozza ezt! Inkább sètáljon, ha annyira stresszes!

Remèlem, piálni nem piál anyuka!

2017. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Erős dohányos voltam, amikor kétcsíkos lett a teszt, soha többet nem gyújtottam rá, mert az adott egy nagy erőt. És nem voltam stresszes meg ideges miatta.
2017. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!