Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok....

35 hetes kismama vagyok. Mással is előfordul, hogy éjsakánként zsibbad valamelyik végtagja? Nekem a lábam szokott zsibbadni, és bármerre fordulok, mindenhol ugyanolyan rossz.

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem meg a kezeim és tök rossz. éjjel például non rosszul aludtam.nekem magne b6-ot ajánlottak rá, de nem igazán érzem h jó lenne, egyébként én már dagadok is egy ideje, valószinű ettől van a zsibbadás is.nálad nincsenek ilyen tünetek? 36 hetes kismama
2008. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem is így volt, a vége fele aludni sem tudtam. Nagy már a baba és nyomja a lábakba menő artériákat. A lábizmok nem kapnak elég oxigéndús vért. 5 hét múlva elmúlik :-)
2008. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is folyamatosan zsibbad a kezem, mivel csak az oldalamon tudok aludni, így nem is tudom szabadon mozgatni. Viszont a Magne B6 nem igazán jó, 36 hetes kor után nem engedtek nekem sem magnéziumot szedni. Szóval én csak tűrök, dehát nekem már csak 1, max. 2 hetem van vissza.
2008. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
éjjelente nekem is zsibbad a lábam. Fél óránként fordulok mert addigra az oldalam tropa. Sajna máshogy nem megy az alvás.
2008. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is van zsibbadás, és igen, ez együtt járhat a dagadással (vizesedéssel) is. Az első babámnál volt olyan, hogy éjjel nem bírtam magamra húzni a takarót, úgy meg volt dagadva a kezemen mind a 10 ujjam, hogy egyszerűen nem bírtam rendesen behajlítani, majd kiegyenesíteni őket, gyakorlatilag fogni nem bírtam velük. Napközben persze nem volt ilyen súlyos a helyzet. Nálam az a tapasztalat, hogy melegebb időben felerősödnek ezek a tünetek, hidegben sokkal jobb. :)
2008. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Tehát csak tűrjünk és tűrjünk! :-)

Nekem más problémám még nincs (vizesedés, feldagadás) de valószínűleg ami késik nem múlik.

Mindenkinek további jó babavárást!

2008. okt. 20. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!