Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek hasonló panasza?

Volt valakinek hasonló panasza?

Figyelt kérdés
8. Honapban vagyok és a baba nyomja a vesém vagy valamijen szervem nemtudom, de egyszerűen nemtudok az oldalamon feküdni. Eddig tudtam most ha jobb oldalra fordulok egy idő után fáj, ilyen nyilalás szerü fájdalom van. Bal ololdalt még nem nyomja eddig.. Viszont a babám szeret nagyon bele mászni hol az egyik hol a másik oldalamba épp amelyiken fekszem. Az a legnagyobb h egyik oldalt se birom sokáig mert van amikor meg a lábam fáj..Terhesség elött voltak már gondok a vesémmel félek nehogy begyulladjon vagy valami. Valakinek hasonlo panasz h tudtatok végül normálisan pihenni?

2017. aug. 26. 05:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak akkor fáj amikor ráfekszel, akkor nem hiszem hogy komoly gond lenne. Ha állásban, ülésben is fájna akkor lenne gyanús.

Nekem is szúrt sokszor, de az főleg a szalag nyúlások miatt volt. Amikor már jó nehéz volt és alig bírta a hasam tartani..

2017. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!