Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek a terhessége alatt, mindig a következő esedékes menstruáció idején barna folyása volt?

Figyelt kérdés

Nem sok,csak törléskor látszik picit,nagyon enyhe görcs van néhnéha,Nem rózsaszín,Nem véres.8hetes vagyok és eddig mindig mikor még kellett volna jönnie ez a barna folyás jelentkezik.

Progeszteront szedek és magnéziumot,illetve nospat ha görcs van orvosi javaslatra.Szívverese már van,eddig rendben tálaltak mindent.


Ha valakinek előfordult ilyen,meddig volt ez?Egész terhessége alatt végig?Vagy idővel elmúlt.Milyen kezelést kapott rá?


2017. aug. 26. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 8 és 12 hetesen volt ez, mindkétszer bementünk a kórházba, megijedtünk. Megnézték a babát, de semmit nem kaptam, mert minimális volt a barnázás, utána már nem fordult elő.

Már 6 éves nagylány. :)

2017. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam színes váladék nem volt egyszer sem a 7 hónap alatt, de minden hónapban ugyanúgy kipattog az állam, mint PMS idején. :)
2017. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak mensis görcsöm volt minden esedékes mensikor kb 24. hétig.
2017. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!