Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhességi hányás. Ki...

Kora terhességi hányás. Ki nem tudott emiatt dolgozni az elején? Olyanokat szeretnék kérdezni, akik nem kezeltek vészes terhességi hányással.

Figyelt kérdés

5+3 héttől kezdődött,akkor még elviselhetőbb volt. Mostmár bedurvult,hiába eszem,úgy érzem minden kijön.Olyat eszek,amit úgy érzem bírok.Mégis kijön.Eddig napközben nem hánytam a melóhelyen.Senki nem tudja ott,főleg,h 12.hétig nem szerettem volna ha tudják.

Mostmár nem bírom ki hányás nélkül.Mennék is,meg nem is.Van két gyermekem,örülök,ha el tudom vinni oviba őket.Nyilván fontos azért a pénz is.Most 3 napot voltam itthon,mert a hasam is ment,valamit elkaptam,az elmúlt.

Vagy ne rinyáljak és menjek hányósan is?Ki,hogy oldotta meg?



2017. aug. 27. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a munkakortol is fugg. Ha ki tudsz menni, en mennek, aztan lehet elmulik hamar. En mutoben dolgozom, egy mutet kozepen nem tudtam volna kirohangaszni, sokszor igy is majd bepisilok pl egy 6 oras mutet soran.

De aki irodaban ul vagy paprikat csomagol annak megoldhato.


Aztan vannak ami esetleg bevalik, gyomber, cola, komenyagos keksz, savanyu cukorka, jegkocka szopogatas.

2017. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol. Én irodában dolgoztam, nem találkoztam ügyfelekkel, így könnyű volt megoldani, hogy bármikor kimenjek a mosdóba. Kocsival jártam be. Egyébként tuti elhánytam volna magam a buszon. Szóval nem egyszerű, én is nagyon hányós voltam.

Más munkakörben, pl. ügyfélszolgálat, eladó, stb. tuti nem tudtam volna dolgozni.

2017. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Iroda,egész nap számítógép előtt.Eddig nem volt ez gond,csak most már minden praktika cserben hagyott,mindenképp kijön a kaja,hiába rágcsálok,nem ragcsálok,már semmi nem marad bent szinte.Telefonálás közben is rámjön.Beszélni is csak röviden megy.Csak az idő segít majd..

A szobából nyílik a wc,szóval kb mindenki hall mindent.14-en vagyunk egy szobában😁

Első babával 6-an dolgoztunk egy szobában,barátnőm tudta a terhességet,de mashol volt a wc,így ment a titkolás.A masodiknal itthon voltam,örültem,h élek,el tudom látni.Akkor a 11.hétre elmúlt.

Most 7+4nél tartok,huh de soknak tűnik még😁

2017. aug. 27. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
De mi a kérdésed? Ha tudsz dolgozni, akkor nem durva a helyzet. Biztosan rossz érzés, de ha tényleg baj lenne nem tudnál bejárni dolgozni, én már attól is hánytam, ha felültem az ágyban.
2017. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
No de miért olyan nagy gond az, ha megtudják? Nyilván nem kell az orrukra kötni, de ha véletlenül mégis kiderül, akkor sincsen semmi gond, mégis hogy lehetne diszkréten hányni?
2017. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A lényeg,hogy eddig tudtam dolgozni,mert csak reggel és délután hánytam,csak itthon.Most ezt már nem tudom tartani,napközben is többször hányok.

Az hagyján,hogy ha minden rendben és megtudják.Ha tudják,és mondjuk baj történik(már volt vetélésem régen),nem akarom,h ezen csámcsogjanak.Teljesen más emberekkel dolgozom,mint régen.A csoportvezető gyerekellenes.Az az egy szerencsém,hogy a vezetőség családos,már különben simán kitettek volna,ha a csopvezen múlik.

Tehát nem konkrétan csak a hányás,ami visszatart.

De úgy döntöttem bemegyek,hátha nem lesz vészes.Valahogy talán kibírom.Ha nem bírom tartani az időket,akkor legalább megpróbáltam...😊Később jobb lesz!

2017. aug. 28. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!