Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes lennék vagy mi ez?

7hetes lennék vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Pár napja reggelente hányingerem van. Émelygek és mostanában mindent kiszagolok.kívánom az egyes ételeket fáj a fejem szinte mindig nagyon fáradékonyvagyok alszok szinte egész nap. De a mensim aug 7-én volt meg. Ha ezt számolva sehogysem lehetne terhesség viszont ahhoz hogy ilyen tüneteket érezzek több hetes terhesnek kell lennem. Vissza számoltam az elözö mensi szerint ami júli 8 a szerint 7 hetes lennék. Szetintetek mi ez? Tesztelni nem akarok mert butaságnnak gondolom.nem hiszem hogy terhes lennék védekezünk. Segítsetek!! Köszönöm 22/L

2017. aug. 27. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Én öt hetesen, azaz menstruáció egy hetes késésnél már igenis nagyon rosszul voltam.


Ha butaságnak tartod, hogy tesztelj, nem is értem, miért itt kérdezed ezt online?

Szerintem alap a teszt... Elég sok kérdésre választ tud adni, kB. 400-500 Ft ba kerül, ellenben az itt kapott válaszokkal semmit sem érsz.

2017. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Látom nem nagyon,sikerült értelmezni az olvasottakat. Nekem nem késett egy napot sem. Arra lennék kiváncsi hogy ha 7 hetes lennék egyáltalán lehetnék e mivel a,juliusi után nekem agusztusban,is meg jött. Majd tesztet csinálok ha kiderül h egyáltalán lehetek e terhes igy.

Köszönöm a válaszod.

2017. aug. 27. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Bnom igy jart. Megjott neki , de kovi honapban mar nem mire elment dokihoz 12 hetes volt. Csodalkozott es a doki mondta , h vannak ilyen esetek , h varandos de menstrual. Szal igen..csinalj tesztet mert ha egy nodokit latatlanba megkerdezel O se fog tudni mit mondani.

Am en 5-6 hetes voltam amikor minden illat zavart..volt h hanyingerem volt tole es vukkoztam is. Nagyon kivanos 8 hetesen voltam. Iszonyat faradekony kicsit kivanos most 11 hetesen.

De ez embertol is fugg. Van akinek egesz varandosag alatt semmi 'baja' nincs.

2017. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves második. Elöször is Gratulálok a picihez neketek!

Köszönöm a válaszod. A következő mensiig még 9 nap van. Szted várjak vagy teszteljek reggel?

2017. aug. 27. 16:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Koszonjuk szepen!


Figyelj. Ha a helyedbe lennek csinalnek tesztet. Ha negativ akkor elkonyvelnem annak , h a testem , hormonjaim uztek velem csunya trefat.

2017. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Holnap tesztelek!!

2017. aug. 27. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Varom az eredmenyt. ☺
2017. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt. De most is nagyon rosszul vagyok,émelygek.. nem tudom mi lehet ez akkor.
2017. aug. 28. 09:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jon meg csinalj meg egy tesztet. Mivel vedekeztek?
2017. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy el megyek vérvételre hátha megtudok valami pontosat.

Óvszerrel.

2017. aug. 28. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!