Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhes...

Melyik a legjobb terhes vitamin? Ki mit szed/szedett? Mennyire vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés

Most tervezzük a 3.babát.

Ezelőtt elevitet szedtem,bevált,de nagyon drága.


2017. aug. 27. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dm-es. Már a terhesség előtt is szedtem. Meg vagyok elégedve vele. Hármas ikreket várok, de ez nem a terhesvitaminon múlt.
2017. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Norman Bates ***** válasza:
76%
Folsav D es C vitamin amit szedek, mas nem kell.
2017. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt elevitet szedtem, de miután megdrágult váltottam. Kipróbáltam a trimesztert, de nekem nem jött be. Most szoptatás alatt jutavitet szedek. Ezzel nagyon meg vagyok elégedve.
2017. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jutavitet szedek, több az energiám tőle, jól felszívódó folsav van benne és sok vas, nincs tőle hányingerem.
2017. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik a legjobb, mindenkinek más jön be, de itt egy összesítő táblázat, érdemes megnézni: [link]


Amúgy Gravidát szedek, ajándékba kaptam, nem én választottam, de nem vagyok rosszul tőle, és az eredményeim is jók, hogy most köze van-e hozzá vagy sem, azt nem tudom.

2017. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :-)
2017. aug. 27. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:
elevitet szedek , nagyon jol erzem magam :)
2017. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ez a táblázat,köszönöm szépen!

Így könnyebb lesz választani.

:-)

2017. aug. 27. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Femibiont szedek, ennél a vitaminnàl a folsav be is épül a szervezetedbe és tudja hasznosítani is azt ami nagyon fontos. A vérképem tökéletes, nem kell mellette mást is szednem pluszba. Nem voltam tőle sosem rosszul, és könnyen lenyelhető.:) Nekem bevált :)
2017. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8 honapig szedtem a femibiont. Most váltottam a jutavit terhesvitaminra az utolsó honapra es a szoptatasra. Semmi bajom tőle. 13 heten akartam váltani a gravidára (valamivel olcsobb, mint a femibion) de sajnos nagyon égett a gyomrom tole.
2017. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!