Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes 4 napos terhes...

Nolyka kérdése:

12 hetes 4 napos terhes vagyok, rosszullet jelentkezik ilyenkor? Hosszu kerdesem alul.

Figyelt kérdés
Sziasztok, hogy vagytok? Tapasztalt anyukakhoz szolnek akik kozeledtek a masodik trimeszterhez es rosszulleteik jelentkeztek, ugyanis elso trimeszterem alatt semmi bajom nem volt konkretan csak neha egy kis gyomoreges.Marmost ahogy beleptem a 12 hetbe hanytam egyszer azota, eg a gyomrom folyamatosan, ohh elso terhessegem azert kerdezem mert, olvastam mindenhol 80% a masodik trimeszter a legjobb. remelem elmulik majd sok gyumolcsot eszem szinte rengeteget es zoldseget is, kedvencem a sajtkrem es bagel egybol jobban vagyok tole egy ket orara. mert 13 het konkretan a masodik trimeszter remelem minden oke lesz egy ket het mulva.koszi a valaszokat.

2017. aug. 28. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Elso babamnal semmi tunetem sem volt. 20. het korul vukkoztam 1* es 1 honapig iszonyatos fejfajasom volt szinte egesz nap. Utana minden elmult tiszta happy voltam.☺ Most ujra babat varunk 11 het 5 nap. Jelenleg semmi ilyen tunet csak irto faradekony vagyok etvagytalan. Kivanos 8 hetesen de csakis a cseresznye befottet napi 1-2 uveg😀 Nincs 2 egyforma terhesseg. Van akinek semmi tunete nincs csak a pocak no de van aki vegig rosszul van.


Gratulalok a pocaklakohoz!

2017. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, kérdező. Én ilyenkor már javában rosszul voltam, fetrengtem, hánytam, széndelegtem. Aztán 16. héten elmúlt, és valóban a 2. trimeszter volt a legjobb. Most a 3.-ban már annyira nem élvezem a dolgot.
2017. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszonom csak ugy hirtelen jott a rosszullet gonoltam kerdezek itt ha mar van ez a oldal.


Gratulok nektek is a picihez!

2017. aug. 28. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem probléma, hirtelen jön, hirtelen elmúlik, aztán újra jön. Ilyenekre lehet számítani, főleg, hogy minden terhesség más.
2017. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a második trimeszterben hánytam, kb. A 19. Heten múlt el. Ráadásul a fejem is sokat fajt.
2017. aug. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!