Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudni h faros v fejvégü...

Honnan tudni h faros v fejvégüen fekszik a magzat?

Figyelt kérdés
Álltalában kb a csipömben érzem lent h csuklik a baba és jobb vagy bal oldalt köldök magasságban tolja ki valamelyik részét van mikor olyan érzésem van h keresztben fekszik.. Ti honnan tudtátok h hol a keze lába stb és h megfordult e? Szerintetek fejvégü az enyém? Ja és szokott olyqn lenni h kitolja magát teljesen mintha ki akarna jönni odalent..

2017. aug. 29. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az UH-n tudtam meg, hogy befordult. Sose tudtam melyik részét érzem. Az utolsó hetekben volt egyértelmű, hogy a popsiját nyomja ki felül az oldalamon. Túl nagy volt egy könyökhöz :)
2017. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Doki mondta minden hónapban, hogy hogy áll. Én nem tudtam megállapítani sohasem.
2017. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem fejvégű, és a bordáimat rúgdossa folyton. A popóját a köldököm fölött szokta kinyomni. Lent szinte sosincs mozgás.
2017. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok, igen, ki szokta nyomni magát, kifeszíteni, főleg a lábát, és ilyenkor nem tudok előrehajolni.

Hogy hol a keze, azt nem tudom, a lábát gyakran érzem a bordáimon, de a babamozin pl a lábával vakarta a fejét, szóval bárhol lehet neki.

2017. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első babával én sem tudtam sosem. Minden uh-n máshogy feküdt, én meg ált. keresztben éreztem.

A második eddig minden uh-n fejjel előre feküdt, ehhez tudok viszonyítani. De érzem is, hogy alul kicsiket "kaparászik" a kezével, fent pedig teljes erőből rugdalja a bordámat. Illetve sokszor kinyomja a fenekét ami más érzés, mint a talpa.

2017. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!