Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon paranoiás vagyok alapból lehet hogy csak beképzelem,de akkor is félek hogy terhes vagyok mert nem védekeztünk.Utána néztem a gyakori tüneteknek de nem jelentkezik nálam egyik se.A menstruációm amugy is elég összevissza volt, de most van hogy egy hónapban kétszer jön meg, 1-2 napra és az se rendesen.Csináltam egy tesztet az negatív lett.Nem hiztam egy kilót sem.Kb most lennék a harmadik hónapban.Szerintem már lennének tünetek.
2017. aug. 30. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt tünetem. A tünetekre ne támaszkodj. Ha az együttlét után fél hónappal teszteltél és negatív lett, akkor valószínű nem vagy terhes. Ha nem vagy benne biztos, tesztelj jövő héten is.

De valóban, ha már a harmadik hónapban lennél a terhességben, akkor pozitív lenne a teszt.

2017. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!