Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elveszíted a terhességed...

Ha elveszíted a terhességed megmaradnak a terhességi tüneteid? Szabad még reménykednem?

Figyelt kérdés

Számításaim szerint 7 hetes és 3 napos terhesen mentem a 0. ultrahangvizsgálatra (már másodszor). Szívhangot nem találtak, embrió csak sejthető ill. nagyon kicsi, 3mm-esnek mérték.

Megijedtem, hogy elveszítettem és semmit nem mondtak ezzel kapcsolatban. 10 nap múlva kell visszamennem. De olyan sok az a 10 nap! Bár, ez is reményt keltő, nem igaz?

Abban bízom, hogy mivel még erősen megvannak a terhességi tüneteim, életképes a babám csak elszámítottam a fogantatását. Van valakinek tapasztalata, ötlete, bármi használható infója ebben a témában?



2017. aug. 30. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenylegesen a 8.hétbe leptel mar amikor nem.volt szivhang akkor az nem sok jót sejtet. Ha kesobb volt ovud az más :/ drukkolok :)
2017. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elso uhn mi volt?
2017. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Most kiszámoltam egy kalkulátorral a neten és ma vagyok 7+2napos (mármint, ha az ovulációm 24-én volt és akkor is estem teherbe).

Az első uh-n azt mondták, hogy 1. szikhólyag látható, 2. ez egy nem túl pontos gép ill. 3. jöjjek vissza később (a másik helyre, ahol pontosabb a gép).

2017. aug. 30. 19:26
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Hat akkor nemtudom. Kiderul az uh-on :/
2017. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 7+pár naposan lett szívhang, előtte nem volt.
2017. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Első kislányommal szinte ugyan ez volt. Az aszisztens majdnem üres petezsákról adott papírt az uhn. Én szóltam rá h nem e lehet nagyítani vagy vmi... szikhólyagot is látott utána. ez volt 7+1 hetesen. A dokim sem mondott semmi biztatót. Egy hét múlva már dobogott a kicsi szive! most lesz 2 éves! Remélem nálad os rendben lesz minden! Drukkolok!
2017. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Konkréten a kérdésedre válaszolva, mivel a HCG csak néhány hét alatt ürül ki - attól függ, mennyi volt, de semmiképpen sem azonnal - a tünetek megléte nem jelenti azt, hogy adott pillanatban él az embrió. (Ahogy a tünetek hiánya sem jelenti azt, hogy baj van, de ez egy más kérdés.) Tulajdonképpen semmi köze a tüneteknek a terhesség "erősségéhez" se pro, se kontra.


Ha csak a fogantatása lett volna elszámítva, akkor a két nulladik UH között ugyan annyit kellett volna fejlődnie, mintha időben fogan, csak arányosan fiatalabb kiadásban.


Mi volt az első UH-n a leleten? Mennyi idő telt el a kettő között?

2017. aug. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az első uh-ról a papíromat kézzel írták, mert elromlott a gép. Amiket ki tudok silabizálni:10 mm-es gs.ábr, szikhólyag......mely nem látható. Környezetében kóros nincs. Grav.5......egy hét múlva kontroll

(a pontok helyén, amit nem tudok elolvasni)

a második uh 2 hét múlva volt (mert az egy hét múlva az uh-os nem érkezett meg).

a második uh TVs:Iu szabályos petezsákban szab. szikhólyag mellett egy 2mm-es embrió sejthető. Pulzáció még nem látható.

2017. aug. 31. 18:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Grav 5 az az h 5 hetes voltál + pár nap
2017. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ezt, mondjuk, sejtettem.


De a többi? A lényeg? Fejlődött ez idő alatt?

Ez ezekből a (hiányos adatokból) nem derült ki számomra.

2017. aug. 31. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!