Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen menstruáció szerű...

Terhesen menstruáció szerű görcsö? (Többi lent)

Figyelt kérdés
7+1h terhes vagyok. 33napos ciklussal. 2 nap múlva jönne meg ha nem lennék :) ma viszont úgy fájdogál (enyhe görcs) a hasam ( talán petefészek, alhas) mintha megakarna jönni. A melleim már nem olyan érzékenyek picit fájdogál, de leginkább a csak bimbóm. Más is tapasztalt ilyet? Béres magne b6-pt kezdem ma amúgy. Holnap megyek 1uh-ra. Szurkoljatok! :)

#terhesség #görcs #alhas #menstruáció szerű
2017. aug. 31. 15:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok a hibákért de annyira izgulok...

Jaaa és nem petefészkem inkább a méhem..tudjátok na

2017. aug. 31. 15:04
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez normális, sokaknak van.

A magneb6 jó lesz rá, enyhíteni fogja, akár 3×2-t is lehet szedni belőle naponta.

Csak növekszik a méhed, nyúlnak a szalagok.

2017. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Olvastam máshol is hogy az jó lesz. Meg hogy akár 3x2 az nem sok?
2017. aug. 31. 15:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 10hetes vagyok és én is ma éreztem először ilyen görcsöt,de csak nagyon gyengén.Magnerotot szedek és azt mondta a doki,ha valami van,akkor vehetek többet is.A magne B6 gyengébb,úgyhogy nyugodtan vehetsz be többet is.
2017. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem gyenge a magneb6, nagyon jó a felszívódása.

Ha túl sok neked az adag, akkor hasmenésed lesz. Innen tudod, hogy nem szükséges annyit szedned.

Egyébként 3×1-gyel próbáld meg. Ha nem elég növeld az adagot.

2017. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam,hogy gyenge,hanem azt,hogy "gyengébb"
2017. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. aug. 31. 18:10
 8/14 A kérdező kommentje:

És ha a terhességi vitaminnal együtt szedem az nem baj? Mármint nem "üti ki" egyik a másikat? Dr. Czeizel félét szedem. De azon is gondolkoztam hogy válkor..esetleg van valami bevált vitamin?

Amúgy azért félek ennyire mert 1 évvel ezelőtt elvetéltem és próbalok mindent megtenni hogy most ne történjen meg :(

2017. aug. 31. 18:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted terhes vitaminnal.
2017. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből kérdezem, csak nem értem, hogy ha 33 napos a ciklusod, és 2 nap múlva kéne megjönnie, akkor most vagy a ciklusod 31. napján. Akkor hogy lehetsz 7 hetes már?

Tényleg bocsi, biztos én vagyok a hülye, új még nekem ez a téma :)

2017. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!