Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már többször szereretkeztem...

Már többször szereretkeztem ugy a barátommal h nem védekeztünk de nem lettem terhes. Lehet h nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kaptál még esélyt átgondolni hogy védekezel e, szülsz talán, vagy abortuszra pályázol
2017. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vetetném el ha terhes lennék.
2017. aug. 31. 23:26
 3/8 Duenna ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb terhes maradhatsz. Ha szeretnéd ezt, akkor semmi baj, a szervezeted felkészül a babavárásra. Ha nem szeretnéd, akkor inkább védekezz.
2017. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik.
2017. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelent, hogy éppen nem volt peteérésed amikor együtt voltatok, vagy ha volt is, akkor éppen nem sikerült (de sikerülhetett volna).
2017. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már gyakorizol tudhatnád, hogy nem olyan könnyű teherbe esni...


Nekem kivizsgálások nélkül is csak 5 és fél év alatt sikerült először teherbe esnem...


Tudod, ez olyan, akik szeretnének babát azoknak a 80%-nak nem jön könnyen, aki meg balesetezik egy óvszerrel vagy ilyen agymenések, azoknak meg elsőre sikerül.


Teljesen egészséges párnak is csak 25% az esélye, hogy gyereke legyen, ha tökéletes az időzítés.


Egy terhességnek azért megvannak a hozzávalói... egy cikluson belül igen kicsi az az időintervallum amikor van esély rá, és még ugye az is csak 25%.


Szóval én ezen nem aggódnék.

2017. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi, amikor babát szerettünk volna, hetente biztos együtt voltunk 4-5-6 alkalommal is védekezés nélkül, 7 hónap alatt jött össze a baba. Pedig mindketten egészségesek vagyunk.

Úgyhogy ez nem jelenti azt, hogy nem lehet gyereked.

2017. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Pont, hogy 80%-nak könnyen sikerül (azaz egy even belül). A maradék nagy részének is sikerül néhány éven belül, esetleg kisebb orvosi segítséggel. Egy nagyon szűk réteg akinek nagyon sok év után és erős orvosi segítséggel vagy sehogy se jön össze. Na ez utóbbi réteg a lehangosabb, illetve az aki nem akarta és véletlenül mégis besikerült.


Az nem forum téma, hogy tök átlag 2-3 hónap próbálkozás után sikerült. Ezen nincs mit beszélni ugye.

2017. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!