Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet hogy 10 cm-el...

Gond lehet hogy 10 cm-el kissebb a hasam, mint az első terhességemnél ugyanezen a héten?

Figyelt kérdés
Második lányomat várom, uh szerint a második még nagyobb is mint az első, kilóra ugyanott tartok, bár most nagyon vizesedem. Viszont a hasam körmérete sokkal kissebb, mint a korábbi babánál. A normál méretem 85, most 104, de az elsőnél ilyenkor már 114 volt... 36 hkm

2017. szept. 1. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
És minden más is megyegyezik, mimt induló körméret, induló súly grammra pontosan? Mert ha nem, nem értem, miért hasonlítgatod...
2017. szept. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, csak máshogy helyezkedik.
2017. szept. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Neked 36hetesen az a legnagyobb problèmád, hogy nincs akkora hasad, mint az előzővel???

Ne generálj már felesleges problèmát oda, ahol nincs!!

2017. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt írod eleve vékonyabb van, és vizesedsz- gondolom az főleg végtagokon látszik. Természetes, hogy nincs akkora hasad.

Amúgymeg csak a baba mérete számít, ami teljesen rendben van.

2017. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gond az ön készülékében van…
2017. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt egyetlen egyszer sem mérték a haskörfogatot 😂
2017. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jesszus... fura gondolataid vannak xD


Nekem terhesség alatt mindig más volt a körfogatom... Sőt volt mikor egy nap különbséggel 5 centivel kisebbet mértem... az a baba odabent mocorog mindig másképp fekszik... és nem nem a súlya miatt lesz kisebb vagy nagyobb hasad...


3kilós babával is nőhet nagyobbra egy has mint egy 4 kilóssal... nincs összefüggés. Magzatvíz függő is... Minden terhesség más. Ne foglalkozz ilyenekkel, nagyon unatkozol már így a vége felé.


Minden rendben, csak te kattantál meg egy kicsit :D Kitartás így a végére és könnyű szülést. Csinálj valami hasznosat így a vége felé ami eltereli a nagy butaságokról a gondolataid.

2017. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!