Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szex?

Terhesség alatt szex?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál, hogy megállapítsa a terhességemet. Benyúlt két ujjával, közben a hasamat nyomkodta. Ezzel ugye nincs is baj, azt kivéve, hogy kellemetlen.

Viszont azon gondolkodtam el, hogy ha az ujját bedugja és megállapítja, hogy igen, meg van nagyobbodva a méh, akkor mi van mikor szeretkezünk a párommal? A pénisze legalább 2x olyan hosszú mint a doktorbácsi ujja..

Akkor hogyhogy nem fáj, és nem okoz gondot?

Bocsi a hülye kérdésért, csak gondoltam ti biztos okosabbak vagytok mint én.


2017. szept. 1. 17:15
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

A párod gondolom nem nyomkodja közben a hasadat...

Nehogy szó szerint értsd, de azért én megnézném azt a legalább kétujjnyi hosszú péniszt.

2017. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Fogadjunk tetetted ki a "milyen lesz a gyerek szeme szine" kérdést?

"doktorbácsi" de már terhes.

2017. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem én tettem fel azt a kérdést.

Sajnálom, hogy nektek nem jutott "kétujjnyi", biztos azért vagytok ilyen frusztráltak.

És elnézést kérek a doktor bácsi megnevezés miatt is, mostantól csakis úgy fogom használni, hogy doktor úr (bár az orvos kb 90 éves volt, az nálam már bőven bácsi kategória).

További kellemes okoskodást kívánok, itt éljétek ki magatokat, mert gondolom az életben nem tudtok érvényesülni mert pont nem érdekel senkit a véleményetek.

Puszi :)

2017. szept. 1. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

90 eves...Neked nagy gond lehet a becsles;))


Megnyugtatlak, ha nem tiltja a doktor bacsi, szexelhetsz.

2017. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:

"Sajnálom, hogy nektek nem jutott "kétujjnyi", biztos azért vagytok ilyen frusztráltak."


Kedves kérdező! Mivel a kérdésedből is kitűnik hogy nem nagyon vagy tisztában a genitáliád működését illetően, elmondom, hogy a hüvely beidegzettsége szegényes. A hüvely felsõ kétharmad részén ritkák azok az idegvégzõdések, melyek izgalmat keltenek, vagy szerepet játszanak az orgazmus elérésében. Ezért a pénisz hosszának nincs jelentősége. Mivel a hüvely átlagos hossza 10 cm körüli, egy átlagos méretű hímvessző mind a gyereknemzés mind egyéb tekintetben tökéletes.

Amúgy a nőgyógyászod minden kérdésedre korrekt választ fog adni a terhesség alatti szexszel kapcsolatban.

2017. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a Párod előkészíti a terepet nem csak szárazon dug meg
2017. szept. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!