Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó menstruáció ideje?

Utolsó menstruáció ideje?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik az egész, de azért taglalom a helyzetet.


A clearblue digitális tesztje pozitív lett, 3+ jelzéssel. Elmentem orvoshoz is, ahol hüvelyultrahanggal bizonyítható volt a terhesség, kb. 4mm-es magzatot mutatott.

A doktornő megkérdezte mikor volt az utolsó menstruációm, amire nem tudtam pontos választ adni, a telefonomban volt jegyezve, ami elromlott.... sajnos nem emlékszem. Én július elejét mondtam, de azt mondta az nem jön ki... A magzat mérete szerint kb. 6 hetes terhesség lehet, ami szerint Június végén lehetett az utolsó. Lehetséges ez így?



2017. szept. 3. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ezt mi honnan tudjuk bocsi?
2017. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetséges, nekem 4mm-es embrió volt, 6 hetesnek mondta a doki. (mensi szerint 6+4 voltam.)


Majd megnézed utólag a telódat, ettől bajotok még nem lesz :) 12 hetes uh- lesz amúgy is a mérvadó nem a mensid. Amit akkor majd mondanak, onnantól azt kell nézni.


Egyébként ilyenkor még nem számít 1 hét eltérés, mert lehet korábban vagy később egy peteérés, meg ugye senki nem tudja hány napig tartott a beágyazódás meg a fogantatás.


Boldog babavárást :)

2017. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. szept. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!