Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hetesen 8kg hizas?

26. hetesen 8kg hizas?

Figyelt kérdés
51 kg rol indultam, 165 cm vagyok. Es eddig 8kgot hiztam. Nem sok?ti mennyit szedtetek fel? Aki nem fogyott az elejen. Kezdek aggodni, hogy sok lesz a vègère. Mèg eleg sok idom van, ès mèg most jön fel a java, nem?
2017. szept. 3. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kis súllyal estél teherbe így nem sok... az ilyen vékony nők szoktak sokat felszedni, de nem kell aggódni, mert hamar le is fog menni :)

16 kilóra számolj a végére, de tényleg hidd el le fog az menni, mert a végén inkább víz jön fel.


Figyelj az étkezésre és akkor nem lesz semmi gond, úgy is annyit szedsz fel amennyire szüksége van a szervezetednek. Vékonyabb nőknek nincs tartalék és ilyenkor a szervezet igen is tartalékol nem is kicsit. Ilyen a természet :)


Van aki ilyenkor már 10kg +nál jár és van aki még 1kg +-nál sem.


Ha minden vérképed rendben és a baba is jól van és nem lettél cukros, akkor nem kell aggódni a kilók miatt :)


Jó egészséget!

2017. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszt! :) vegre egy normalis valaszado! :)
2017. szept. 3. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 3 gyereknél kereken 14kg jött rám.Volt amelyiknél az elején több, amelyiknél a végén stb

Én is 52-54 kg-ról kezdtek a terhességeket, 175 cm vagyok

2017. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Mivel vékony vagy, így nem gond. Én 180 cm vagyok, és 87 kilóval kezdtem a terhességet. Holnap töltöm a 35.hetet,eddig van rajtam 8 kiló plusz. Csak ugye én 7-10 kiló plusszal indultam. Ne aggódj! ☺️😉
2017. szept. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!