Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt halottam ne nagyon simogas...

Azt halottam ne nagyon simogassak a hasunkat mert osszehuzodasokat okoz de ha faj a hasam a ferjem neha simogatja igy elobb kijonnek a szelek amik bantanak szerintetek baj lehet belole?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem ha a babamnak baja lenne csak meha tenyleg olyanjo erzes mikor kicsit meg tudok konmyebulni egyebkent egesznap tekeri a hasamat a szelek. Mit tudtok meg javasolni hogy elobb kijojjon aminek ki kelljem:(

2017. szept. 3. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
én nem gondolnám,hogy baj lesz, hogyha gyengéd. meg ha neked jót tesz, úgy érzed, és ha tényleg gyengéd, talán a baba is örül neki, hogyha olyan finom érintések vannak; amúgy én nem értek hozzá még
2017. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Espumizan jó a bélgázokra! :)
2017. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Én már szülni szeretnék.... hiába simogatom a hasam nincs itt semmi összehúzódás!! Hülyeség!
2017. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Fú, bocs de vizuális vagyok.... :DDD


Ha jól értem, a férjed simogatja a hasad miközben te jólesően nagyokat eregetsz az orra alá????

2017. szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Sosem volt még keményebb a hasam a simogatástól, pedig folyamatosan rajta van a kezem akaratlanul is. A baba is szereti, mert akár én, akár a férjem simogatjuk, mindig ugyanott visszamocorog. Ez is olyan, mint a szex, normális, egészséges, komplikáció mentes terhességnél nem okozhat gondot.


Viszont az nekem fura, hogy a férjed simogatja ki belőled a gázokat. Nem tudod magadnak megoldani? Én is megkérem így 7 hónaposan a férjemet, hogy segítsen lábat borotválni, cipőt venni, felvenni, ha valamit leejtek, de biztos, hogy ezzel nem zaklatnám...

2017. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy a simogatás gondot okozna, én is sokszor simogattam a hasam, főleg, mikor ficánkolt a baba.


De nem igazán értem a dolgot. A baba a méhedben van, a gázok pedig a beleidben, amik terhesség alatt a méhed mögé kerülnek. Ha a terhes hasadat simogatja, abból max.a baba érez valamit.

2017. szept. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Biztos terhes vagy? Nem csak a gázok gyűltek fel benned? :D
2017. szept. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne bssz!!!

Ès a fèrjed hogyan èri el a gyerektől a beleidet, amiből kigyűri a gázokat???

Ti tènyleg a legalapabb biológiai ismeretekkel sem rendelkeztek? A mèhed, ahogy nő a gyereke előre kerül, a hasfalad ès a beleid közzé!!!

Hogy egy újszülöttnek segíteni kell, mert gyenge a hasizma, az okè, de hogy egy felnőtt emberből ki kelljen masszírozni a fingot... Ez nagyon 😂!

2017. szept. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Akàr hiszitek akàr nem valós a félelem. Igaz én veszélyeztetett terhes vagyok, de mikor a sürgősségin meglàttàk hogy a hasamat simogatom azonnal ràmszóltak az orvosok. Méhusszehúzódàsokat, vetélést, koraszülést okozhat annàl aki hajlamos rà. Hàt én inkàbb hiszek az orvosoknak.
2017. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, igazad van tényleg okozni összehúzódása simogatása.


Viszont hatalmasat nevettem, köszi kérdező hogy lehet valaki ennyire sötét? De simogassa csak , és akkor ezt hogy kell elképzelni hogy ő símogat, te meg ott fingasz az orra alá ?

2017. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!