Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit visztek/vittetek magatokka...

Mit visztek/vittetek magatokkal a kórházba szüléshez? És mikor állítottátok össze a csomagot?

Figyelt kérdés

Kaptam a kórháztól egy listát, de kiváncsi vagyok ki mit fog vinni vagy vitt? És hány darabot? Van, ahol azt olvasom, hogy kell például 4 hálóing is, de nekem egy sincs, utálom őket és valószínűleg a szülés után egyszer sem venném fel. Nem lehet a kórházban melegítőben és pólóban lenni? Szüléshez tudom, hogy kell mindenképp, de később? Hasonlókra lennék kiváncsi.

33 hkm


2017. szept. 4. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha császárod lesz, mindenképp kell a hálóing a heged miatt. Ha ennyire utálod, vigyél 1db-ot, max nem azt veszed majd föl.
2017. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a köntösön problémázok. :D Utálom, sosem volt, ráadásul én 18 fok felett már megsülök, a kórházban meg gondolom befűtenek majd mint állat a babák miatt... :/ Ráadásul tök drágák, szóval erre a 3 napra totál felesleges, inkább vennék helyette egy nagy csomag pelenkát. Szerintem kérdezz meg egy helyi szülésznőt vagy akár a dokidat, hogy mennyire kell komolyan venni ezeket a listákat, és csúnyán néznének-e rád, ha melegítőben lennél hálóing helyett.
2017. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is tervezel ott hordani, tényleg több db kell. Egyrészt megeshet hogy átázol, másrészt gondolj bele, egész nap abban vagy, ráadásul az osztályon marha meleg lesz a babák miatt... Én nem bírtam volna 3 napig ugyanabban a göncben. De olyat csinálhatsz, h viszel 2-t és amikor kell, vki beviszi neked, a szennyest meg hazaküldöd.
2017. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én őszi babát 11 éve szültem de szétfagytunk az osztályon mindketten, alig vártam hogy hazamehessünk. Több gyerkőcöm van, alsóneműt napi kettőre számoltam, mellé én vittem pizsamanadrágot is, hálóinget adott a kórház amennyire szükség volt. Papucs 2, zokni minden napra egy, evőeszköz, pohár 2, szalvéta, zsepi, WC papír, köntös, szoptatós melltartó, melltartóbetét, szülés utáni betét biztos ami biztos alapon.., tisztálkodószerek, fésű, telefon, töltő, iratok, kevés pénz. A babáknak saját ruhát vittem 6 váltást és kellett is mert a hátuk közepéig kakiltak általában. Vittem plédet is nekik. Pelust, popsitörlőt, krémet, pelenkázó alátétet szintén. Törölközőt nekem 2, babának 1. A ruhát amiben hazahoztuk bekészítettem az autós hordozóba, azt a család hozta a hazamenetel napján.
2017. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 30 hetesen pakoltam össze.
2017. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

35. héten volt kész.

Hálóingből nem kell azért négy, ha szükség lenne valamiből pluszra, tudsz majd bekérni otthonról.

Én rövidgatyát vittem, mert abban szeretek lenni,plusz a párom pólóiból, ami kellőképpen nagy rám. Utálom a hálóinget. Köntöst sem vittem.

Sokat semmiből nem vittem, max a betétből, melltartóbetétből, a többit inkább cserélgettük a párommal, mikor jött.

A listáról se vittem mindent, pl cumi, cumisüveg, mellszívó,pohár a babának nem, tápszert sem.

2017. szept. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!