Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik sokat híztatok...

Anyukák, akik sokat híztatok terhesség alatt, könnyen sikerült megszabadulni a kilóktól szülés után?

Figyelt kérdés

Olyan 20 kiló körüli értékre gondoltam. És nagyon sokat ettetek vagy miért híztatok annyit?

Szerintem a végére nekem is meglesz a 20, pedig abszolút nem eszem sokat. De már elengedtem a dolgot, nem idegesítem magam rajta, minden eredményem szuper, a kilók meg majd csak lemennek.


2017. szept. 5. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, 20 kg körül híztam, én sokat ettem bevallom.. vagyis nem sokat, hanem sokat nassoltam, valahogy akkor nem érdekelt, megvesztem az édességért és attól egyedül nem égett a gyomrom..

Most fogom 16 hónap után visszanyerni az alakom már csak 1-2 kg plusz van rajtam, de nem diétázok meg sportolok csak odafigyelek mikor mennyit és mit eszek.

Amúgy 55-el estem teherbe, 73-74el mentem szülni (borzasztóan vizesedtem, konkrétan kilazított fűzőjű edzőcipőbe jártam mert semmibe nem ment bele a lábam a végén), 65-el jöttem ki kórházból és szép lassan ment le a többi, 1 év alatt ment le 6 kg és most fél év alatt megint 2, most vagyok 57kg .

2017. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 20-at híztam kb.

Azért híztam, mert egyre kevesebbet mozogtam. Ahogy nőtt a pocakom, többet ültem, többször mentem olyan helyeken busszal ahol addig sétáltam stb. És amit ülve ettem, nem volt a legegészségesebb.....


Szülés óta eltelt 8 hónap, szülés után 10 kiló lement, azóta pedig 4. Még visszavan pár, de kalória számlálással haladok. Sajnos lassan, de biztosan..

Hamarabb is sikerült volna visszanyerni a kezdeti súlyom, de nem igazán teremtettem meg magamnak a testmozgásos lehetőséget a baba mellett. Nem foglalkoztam vele. Éjszakánként futottam, de nem vagyok elég kitartó..

2017. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 18 kgot híztam, de őrültem neki, mert vékony voltam előtte, örültem volna is ha megmaradt. Sajnos visszafogytam az első év végére, pedig semmit nem tettem érte. Szimplán rohangálok a gyerek és a napi feladatok után, jó ízű nyugodt évéseknek vége, éjszakázások most jobban vannak mint az elején, mert fogzik. És szoptatok is.
2017. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rengeteget zabáltam (direkt használom ezt a szót), 20 kg simán megvolt, utána már nem mertem mérlegre állni. 4 hós korában a babának már 5 kg mínuszban voltam a terhesség előtthöz képest. Hízékony vagyok, de semmit nem tettem érte. Most 10 hós és még mindig karcsú vagyok:).
2017. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!