Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 2x10 perc félig intenzív...

Napi 2x10 perc félig intenzív séta árt a 9hetes terhességnek?

Figyelt kérdés
Vonat reggel , este
2017. szept. 7. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2017. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utánna eléggé szokott feszülni a hasam
2017. szept. 7. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy árt..én ilyen idős terhesen még hetente kétszer 1 órát edzettem eléggé keményen, és semmi baja se lett a kicsinek. Ha feszül a hasad szedjél magnéziumot.
2017. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Mi van? Direkt jó, ha az ember az egész terhessége alatt mozog (nem iyen pár perc sétát, de persze nem túl intenzívet, bármit is jelent ez épp), feltéve persze, hogy egészséges, nem veszélyeztetett terhes.

Ennyire az elején még bármit csinálnék, súlyzóznék (eleve nem nagyok a súlyaim, de azért nem 5 kilóra kell gondolni, az nudli), hegyet másznék, akármi.


Ki az, aki a terhessége elején (vagy akár végén) soha nem sétál pár percet? Fura élet lehet. Én bele is pusztulnék.

2017. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy árt. Ha fáj közben, sétálj lassabban, vagy szedj magnéziumot.
2017. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem árt. De ha fáj tőle a hasad, akkor inkább legyen 15 perc kevésbé intenzív séta.
2017. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. szept. 7. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Serena Williams 8 hetesen nyerte megaz idei Austral Opent! ( es jutott el odaig )
2017. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!