Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamák hogy...

6-7 hetes kismamák hogy vagytok? Éreztek rosszulléteket?

Figyelt kérdés
Voltatok már orvosnál? Én jövőhéten megyek.
2017. szept. 8. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A héten voltam orvosnál, akkor voltam épp 6 hetes és volt már szívhang. Most kezdődnek nálam a rosszullétek, meg az erős gyomorégés.
2017. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 7+3 hetes vagyok. Már egyre gyakrabban fordul elő hányinger, bár hányni még nem sikerült, pedig már futottam a mosdóba, hogy na most.. De nem jött, azt gondolom, hogy picit talán megkönnyebbülnék. Olvasgattam tanácsokat, most elkezdem kipróbálni nálam mi válik be.
2017. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok. Pár napja reggelente van hányingerem ahogy az első falatok lemennek. Mától viszont egész nap gyötör. Hányni nem sikerül. Remélem hamar jobb lesz.
2017. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2es válaszoló leírnád milyen tanácsokat olvastál?
2017. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálam egyik percben hányingerem van és semmit nem tudok enni, aztn megkívánok 1-1 ételt. A tippek engem is érdekelnének a hányinger ellen.
2017. szept. 9. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
én még csak 5 hetes vagyok és nincs még hányingerem csak egy kis mellfeszülés. Ez normális? Nektek mikor kezdődött?
2017. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen normális! Lányomnál nem volt semmi tünetem. A két fiúnál annál több. Egyik terhességem sem volt egyforma.
2017. szept. 11. 07:54
 8/9 anonim ***** válasza:
hányinger ellen a legjobbb a gyömbér, akár bele reszelni a kajákba, bármibe! Iletve reggel rögtön egy kis gyömbéres keksz mar az ágy mellett, gyorsan hat! :)
2017. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az 5.héten volt durva, de nem hánytam. Holnap leszek 7hetes, sok kajától.írtózom, de egész jól vagyok.
2017. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!