Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang-vizsgálattal milyen...

Ultrahang-vizsgálattal milyen pontossággal lehet megállapítani a magzat korát, ha csak annyit lehet tudni, hogy az utolsó menstruáció időpontja több mint egy hónapja volt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Olyan pontossággal h a doki nem is tudta h 1 nappal kesobb volt ovum de ő megmondta a baba mereteiből 8+4 hetesen a 2.uh vizsgálaton. Aztan mutattam a hogorbem neki ahol látszik h 15.napon volt tüszőrepedésem. :) így március 17 helyett ( menso szerinti) marcius 18ra lettem kiírva

13+1 hkm

2017. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ezek szerint heteket biztosan nem tévednek.
2017. szept. 10. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem napra pontosan meg tudja mondani.
2017. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első 12 hét-be simán napra pontosan, utána viszont már nem egységesen nőnek.

Nekem 3ból kettő egy héttel volt kisebb a mensihez számolthoz képest az összes 12. heti uh előtt. Ebből is lett számolva végig minden,így a 12. heti uh-ra is már a méretek alapján számolt korhoz kaptam időpontot

2017. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!