Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen erős vérzés, görcsök...

7 hetesen erős vérzés, görcsök, az orvos semmit nem talál a méhben? Szerinte kellett volna valamit látnia, mindenképp, így is hogy elvileg elvetéltem. Járt már valaki így? Lehet még méhen kívüli, esetleg olyan helyen ahol nem is keresik?

Figyelt kérdés

Csinált csapolt vizeletből tesztet, erős pozitív lett. Méhszáj legalább ujjnyira nyitva volt. Majdnem fél óráig nézett, hüvelyi UH, majd hasi és megint hüvelyi. Méhnyálkahártya 18 mm, de mégis azt mondta h a kinézete nem utal terhességre. Ő a legjobb ultrahangos állítólag a városban, úgyhogy megbízom benne. Még meg is kérdezte közben hogy biztos hogy pozi volt-e otthon a teszt, mielőtt még ő is megcsinálta volna. Gondolom figyelembe vette hogy elvileg vetélésem volt, és ennek függvényében nézte a hasamat. Elvileg kizárta UH-val a méhen kívülit, de azért elmondta milyen tünetekkel menjek azonnal kórházba, és 1 hét múlva meg kontroll a rendelőjében..

Volt így valaki, hasonló tünetekkel? Mi lett?


2017. szept. 12. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:
igen én pont igy jártam 3 éve. az erős vérzés spontán vetélésre utal azért nem látott az orvos semmit mert a vérzéssel kilökődött az embrió. sajnos sokan járnak igy akik észre sem veszik mert nagyon picike. részvétem :(
2017. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!