Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik 3. gyereküket várják,...

Akik 3. gyereküket várják, tudható már a baba neme? Eddig milyen nemű gyerekeitek vannak?

Figyelt kérdés
Hányadik hétben jártok? jól viselitek a terhességet?
2017. szept. 14. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Még csak 12 hetes vagyok nem tudom a baba nemét még. Holnap megyek uh-ra. Eddig jól viselem a terhességet, csak a mellem feszül. Van egy 4 éves lányom és egy 2,5 éves fiam.
2017. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia


36 hetes vagyok. Kislány lesz. Már elég nehezen viselem.


Van egy nyolc éves kisfiam és egy öt éves kislányom.

2017. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányunk lesz, 38. hétben járok. Van egy 5 éves lányunk és egy 3 éves fiúnk. Már nehezen és nyűgösen viselem így a végét. És ez a 3. terhesség volt a legnehezebb. Reméljük a szülés gyors lesz.:-) Kérdező veled mi újság?
2017. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 es 7 eves fiaim vannak. Most 19 hetes vagyok es kislanyom lesz. Minden oke, csak hamar elfaradok.
2017. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kicsit úgy hangzik, mintha 3-nál többet vállalók nem léteznének, így nem is merek válaszolni.
2017. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3/5, a fiunk rövid u!
2017. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy iskolas lanyunk es egy ovis fiunk, most varjuk a 3. Babat.

9 hkm

2017. szept. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!