Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes negatív tesztte...

Lehetek terhes negatív teszttel is?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy a férjemmel csak havi egyszer tudunk együtt lenni,mert nem itthon dolgozik.

Eddig nem volt semmi probléma ezzel a gyógyszerrel amit szedek.. (A viszeres lábaim miatt csak olyat szedhetek mint amit szoptatás alatt lehet). Utoljára pont az ovulációm közepén voltunk együtt.

Viszont szeptember 2.án kellett volna megjönnie. Nem szokott csak max 1-2 napot késni vagy előbb jönni. Ahány tesztet csináltam mind negatív lett.

Tipikus terhességi tüneteim nincsenek (az első 2 vel sem voltak). Néha úgy érzem "feszül" a méhem..vagy a hasam és néha elkap a hányinger...de az is lehet ezt beképzelem már...

A másik 2 terhességet a 6.héten(ahol elvileg vagyok,ha van baba)már simán kimutatta a teszt.. Orvoshoz hetek múlva lesz csak időpontom...


2017. szept. 14. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes ?
2017. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Azt már kimutatná a teszt is.
2017. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

20 db negatív tesztem van! 🤣🤣🤣

És terhes vagyok!

A clear blue pozitivat mutat "mas 20 Ft-os vackok" negativat.

UH-on is látni.

9hkm

2017. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem egy barátnőm úgy esett teherbe, hogy nem is tudott róla. Szedte a fogamzásgátlót a terhessége 11.hetéig, mert fogalma nem volt arról, hogy az. A 12.héten késztetést érzett és elment terhesgondozóba, ahol megállapították, hogy kismama. Egyébként a terhességi tesztek nála is még a 11.hetében is negatívat mutattak ki!! De csak tanácsolni tudom, hogy ne ezt a 2-300 Ft-os tesztet vedd meg, hanem vegyél olyat ami 'érzékenyebb' és már a legkisebb mennyiségű Hcg-t is kimutatja a vizeletből.!
2017. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem olcsó vacak tesztet vettem.. 10€ a kettő(nem Magyarországon élek)...

November végére kaptam időpontot...itt így megy..ha csak nem sürgősségi a dolog.

2017. szept. 15. 15:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha rendes ciklusom lenne..pont most lenne peteérésem. (Akkor mindig volt egy kis folyás)..most is van..

Hát..fogalmam sincs mi lesz...

2017. szept. 15. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!