Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 napja késik a menstruációm,...

14 napja késik a menstruációm, doki azt mondta nincs semmilyen probléma odabent eddig csak negativat teszteltem, tegnap reggel csináltam egy tesztet ami egy fél óra múlva halvány pozitív lett, hihetek ennek a tesztnek vagy csak száradási csík?

Figyelt kérdés
Eddig mindegyik negatív lett és az is maradt. Csináltam ma mégegy tesztet más fajtát, de az negatív lett és az is maradt. Terhes vagyok? Vagy valami más van emögött?
2017. szept. 15. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel vizsgált a doki, hogy biztosan minden rendben odabent? A sok negatív teszt miatt azt gondolom nem vagy terhes. A mai reggeli volt?
2017. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ultrahanggal vizsgált, azt mondta hogy nem zárja ki a terhességet. 9 mm volt nyálkahártya vastagsága amikor voltak nála 5 napja.

A ma reggeli ami negatív lett azt bele kellett mártani, ami tegnap elvileg pozitív lett az pedig csepegtetos volt de ugyanolyan érzékenységü

2017. szept. 15. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha továbbra sem jön meg, akkor 2-3 nap múlva ismételd meg a tesztelést és kiderül.
2017. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vékony mnyhval és negatív tesztekkel tuti nem vagy terhes.
2017. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 napos kesesnel nem 9 mm a nyh, ha terhes vagy, az nagyon vékony.
2017. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hetes késésnél màr kb 6 hetes terhes lennél. Nekem akkor màr szívhang volt. 5 hetesen petezsàk. Esélytelen hogy ennyi késésnél ne làsson semmit ha baba lenne.
2017. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!