Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj a gátam? Pontosabban...

Miért fáj a gátam? Pontosabban a combtövem, a nagyajkak mellett.

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok, kb. 1,5 hete fáj. Izomláz-szerű, vagy mintha spárgát próbáltam volna csinálni és szétrepedtem volna... Olyan szinten fáj, hogy csak totyogok, ha ülés vagy fekvés után felállok. Ha "bejáródott", picit jobb.

Másnak is volt ilyen? Mitől van?

Az biztos, hogy nem a szeméremcsontom fáj.


2017. szept. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj nem tudom mitől van :(


26hkm

2017. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. :) Nem tudom, mitől, de ne aggódj miatta.
2017. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hormonhatás miatt lazulnak az ízületek, felkészülnek a szülés alatti tágulásra. A baba súlya nagy terhet jelent a medence izmaira, szalagjaira és ízületeire, megváltozik a gerinc görbülete és ez fájdalommal járhat. Nekem is a combtövem fájt, de annyira, hogy néha a másik szobáig is alig tudtam elvánszorogni. Aztán szülés után minden szépen visszarendeződött.
2017. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam. :)
2017. szept. 17. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanott fáj, 25 hetesen kezdődött, csak rosszabbodott 11 hét alatt, és már a derekam is fáj. Eddig azt mondta a doki, hogy hormonális, lazulnak az izületek, más a súlypont. Most már a baba feje is nyom. Ma hajnalban kerek 3 percbe telt, hogy kikecmeregjek az ágyból pisilni. :S Emellett fantasztikus a 2 évesem után szaladgálni egész nap. Érdekes, vele nem volt semmi ilyesmi fájdalmam.
2017. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!