Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Darabos folyás terhesseg alatt?

Darabos folyás terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok, es kb a 9. Héttől erősebb folyásom van, ami sokszor darabos, fehéres, sárgás, nem kellemetlen szagú, viszont égető és viszkető érzéssel jár együtt.


Az állaga olyasmi mint a félog főtt tojásfehérje.


A nőgyògyászom sose vizsgált meg hüvelyileg, csak ultrahangom és vérvétel alapján követi a terhességemet.


Természetesen megkérdezem mindig mennyire normalis ez a fajta folyás, ő azt mondta ez normális. Azt mondta a baba súlya miatt van, és ez nem lehet fertőzés.


Mostmár annyira zavaró, hogy le se tudok feküdni a párommal, mert együttlét alatt sokkal több a folyás mennyisége és utána mindig égető érzésem van pár óráig.

Komolyan ez normalis terhesség alatt vagy menjek inkább magán dokihoz?


Köszi a válaszokat!


2017. szept. 16. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha viszket is meg ég is akkor az tuti gombás fertőzés amit kezelni kell mert a baci feljuthat a babához is!

Jó hülye dokid van ha ő szerinte ez normális!!

A szex fájdalmas is?

2017. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem olyan a szex mint előtte, nem belül kellemetlen, hanem a külső területen. Emiatt ugye nem olyan élvezhető, plusz nem túl jó látni hogy a párom nemiszervén is az én darabos folyásom van :( eléggé hangulatromboló tud lenni elhiheted.


Emiatt kb havonta vagyunk együtt csak.

Hétfőn kérek időpontot másik orvozhoz hátha tud segíteni.


Azt nem irtam hogy természetesen normalisan tisztálkodok, sőt pont a fertőzések elkerülése miatt uszodába se megyek

2017. szept. 16. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én dokim sem paráz túl sok mindent. Vizsgálni is csak ha muszáj, de azért viszkető, darabos folyásra nem mondja, hogy rendben van. Megnézi, kenetet vesz, ír fel gyógyszert, ha kell, akkor a férjemnek is. És nem csak terhesen van ez így.

Keress másik orvost.

2017. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél canestent a kúpot applikátor nélkül rakd fel. Remélem eddig nem jutott fel a babához , de borzalmas dokid van... 3-4 nap alatt el fog múlni csak használd mert így nem maradhat. Keress egy másik orvost.
2017. szept. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

csak azért kérdeztem hogy fáj is e a szex,mert amikor hüvelygomba áll fenn akkor fájdalmas az együttlét (tapasztalat). Lényeg a lényeg mutasd meg magad egy másik dokinak. Természetesen terhesség alatt természetes a bővebb folyás,de a darabos folyás és a viszketés,égő érzés semmi esetre sem normális még nem terhesen is! Baj (még) nincs,de minél előbb legyen kikezelve. ;)

2017. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!