Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus elején voltam...

Looren kérdése:

Augusztus elején voltam együtt a barátommal és nem vedekeztunk, de nem elvezet belém és utána két hétre megjött a menzeszem. Viszont most másfél hónappal később késik. Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Elvileg nem. Csak AIDS-es
2017. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Elárulok egy titkot: ha csinálsz tesztet az kimutatja, mi nem vagyunk jósok.
2017. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha meg ma nem jön meg csinálok tesztet
2017. szept. 17. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
De miért nem védekeztek ha nem akartok gyereket? Utána meg rohantok abortuszra gondolom.
2017. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendes válaszért irtam. Tudom, hogy elcsesztuk,de ez nem rad tartozik. Akinek van normális hozzászólása kérem írjon
2017. szept. 17. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Ohh még önérzeteskedsz is? A felelőtlen szex előtt kellett volna ilyen nagy mellénnyel nemet mondani és akkor most nem pánikolnál. Az ilyen buta, felelőtlen ember nem érdemli meg a normális választ. Ugye azzal tisztában vagy hogy lehet hogy a saját gyereked életével szórakoztatok?
2017. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudsz rolam és arról, hogy mi történt úgyhogy ha nem tudsz rendesen válaszolni ellehet innen húzni. Nem kérek a hulyesegedbol. És ha terhes lennek sem szorakoznek a gyerekem életével..
2017. szept. 17. 11:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Most délutánra észrevettem ilyen nagyon kevés barnás véres folyast. Ez mire utalhat?
2017. szept. 17. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy fertőzés, vagy terhesség vagy meg fog jönni. De inkább az első kettő közül valamelyik.
2017. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!