Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 honapos terhesen szexeltetek...

7 honapos terhesen szexeltetek még?

Figyelt kérdés
Olyan felelmetes amikor orgazmus utan ugy osszekemenyedik a mehem! Ebbol nem erez semmit a baba??
2017. szept. 17. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
De orul neki a hormonoktol boldog o is
2017. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Nemcsak az orgazmus, de a sperma prosztaglandinjai is okozhatnak méh izomgörcsöket, ezért nem ajánlják a szexet ilyen idős terheseknek.
2017. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ki ? .

Mert normalis terhesseg alatt vegig lehet szexelni

2017. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Persze.

Igaz, az orgazmust kerültem. De szexeltünk még akkor is.

2017. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
4-és, ha kerültek az orgazmust, akkor minek szexeltél????
2017. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
-kerülted
2017. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen. De nekem semmilyen panaszt nem okozott. Minden havi viziten megkérdeztem a dokit, hogy még lehet-e. Mindig azt mondta, hogy igen, sőt kimondottan jót tesz az orgazmus is a terhességnek, ha nincs semmi gond pl. nyíló méhszáj, görcsök stb, de akkor úgyis eltilt, ha baj van.
2017. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem problema mentes a terhessegem. Azert merunk egyutt lenni. Az orgazmus utan kicsit azert ijeszto, ahogy osszehuzodik, bekemenyedik a mehem. De egy perc utan visszaàll. Csak azt nem tudom, hogy ebbol mit erezhet a baba, mert azt biztos erzi, hogy osszehuzodik a mehem.nem tudom jo e ez neki. Kicsit bizonytalan vagyok, hogy mi is a helyes...
2017. szept. 17. 20:26
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

A fajasok alatt ua fogja erezni teljesen termeszetes.

Orgazmus nem karos

Komolyan terhesseg egy termeszetes allapot

Ha szex alatt nincs orgazmusod lesz almodban

2017. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Kicsit ritkábban, mint eddig, mert nehézkes odaférni, de természetesen igen. :) Ha nincs bajod, akkor nyugodtan, a boldogságot érzi a baba is, örül neki. :)
2017. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!