Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek barnázásból derült ki a terhesség?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor jelentkezett?
2017. szept. 17. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelen. Én mondjuk minden hónapban barnáztam... most csak annyiban volt más ,hogy előbb kezdődött. Ovu után a 9-10ik nap. Teszteltem a 10ik nap ha jól emlékszem reggel akkor negatív volt. Majd este is akkor iszonyú halvány volt ,de pozi! Másfél év után! Aztán szépen erősödött. De ahogy pozit teszteltem kezdtem is szedni az utrot! 12 hétig szedtem is.

38hkm

2017. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az aktuális mensi helyett volt barnázás. De minden ciklusban jelentkezik ez nálam, csak amikor terhes lettem, nem akart rendes vérzéssé válni napok után sem.
2017. szept. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem beágyazódási vérzés volt, pici barnázással. Én azt hittem először, hogy sima havi vérzés lesz belőle - utólag viszont kiderült, hogy ez volt az első jel :)
2017. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jelen! Nálam kicsit kacifántos előzmény volt, ha érdekel privátba szívesen leírom.
2017. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Ciklus közepén barnáztam, meg most 7nappal nemvárt előtt. Hormonokkal minen rendben még sem tudom mi lehez ez. Kedves utolsó, igen érdekel kérlek írd meg üzenetben :) Köszi :)
2017. szept. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!