Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen enyhe rózsaszínes,...

12 hetesen enyhe rózsaszínes, barnás folyás bajt jelenthet?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok a barnázás miatt. Még az elején volt, de gyógyszer hatására elmúlt. Ma újra előjött és nagyon aggódom.

Az esedékes mensinek tegnap kellett volna megjönnie. Esetleg lehet hozzá köze? A gyógyszert még mindig szedem.

Tegnap szinte egész nap úton voltunk, én vezettem. Talán túl terheltem magam?

Mióta tudom, hogy babát várok itthon vagyok és sokat pihenek.

Ráadásul néha kicsit szurkál, fájdogál a hasam.

Az orvoshoz holnap reggel megyek.


2017. szept. 18. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben most azonnal elmennék orvoshoz. Lehet, hogy semmi, de lehet a vetélés előjele is, pláne ha veszélyeztetett terhes vagy, ne kockáztass. Kérlek szépen, menj most, ha ne a saját dokidhoz, akkor kórházba, nőgyógyászati ambulanciára!!!
2017. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem várnék holnapig.

Nem akarlak ijesztgetni, de minél előbb mész, annál többet lehet tenni a gyerekért.

2017. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És be menj, a kórházba, az ottani nőgyógyászatra.

Minden bajt jelenthet, ami véres. Menjél, amíg van babád.

2017. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nezesd meg magad orvossal, amigy sem hiszem, hogy ilyen helyzetben nyugodtan tudnad varni a holnapi vizsgalatot.

Minden esely meg van ra, hogy semmi baj, a verzes sok esetben nem jelent vetelest, de az is lehet, hogy gond van.

Nekem volt olyan terhessegem, ahol 12 hetesen hatalmas verzes es gorcsok mellett is megmaradt a baba, de volt olyan is, hogy 10-11 hetesen epp csak egy kis pecseteles volt, mentem egybol az orvoshoz, de az uh-n mar csak az latszott, hogy nincs szivmukodes.

Kivanom neked a legjobbakat, de a sajat nyugalmad miatt (is) inkabb menj ma orvoshoz.

2017. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhesen minden féle vérzéssel azonnal orvoshoz kell fordulni.
2017. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd írs meg mit mondott az orvos!
2017. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére semmi baj. Az orvos mindent rendben talált, de nem mondta mitől lehetett. Mára el is múlt. A babával is minden oké. Jól el van odabent. Továbbra is sokat kell pihennem. :-)

Köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 19. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy minden ok. Egyébként első baba lesz? vagy az eddigi terhességednél is volt barnázás?
2017. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Első baba. :-) Lehet túl is aggódok mindent, ami vele kapcsolatos.

Azért ilyenkor olyan jó lenne tudni, hogy vajon ez mitől van. A lényeg, hogy a kicsivel minden rendben. :-)

2017. szept. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!