Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj? Tudom sokan így...

Lehet baj? Tudom sokan így kezdik a kérdést, de így jött ki. A férjem örül neki

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arról lenne szó,hogy 2- napja,elmendtem a legjobb barátnőm leánybúcsújára. Ahogy ilyenkor lenni szokott nem spóroltunk az alkohollal,jó buli volt. Másnap másnaposan és még egy kis alkohollal afejünkbe,poénból csináltunk terheséggi tesztet. Az enyém pozitív lett. Döbbenésemre csináltam még 3-at,mint pozitív lett. A nőgyógyászom elutazott,Jövőhéten tudok hozzá menni. Mivel kimutatta a teszt így már a magzat veszélyben lehet,egy este végett?
2017. szept. 20. 09:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném,hogy nem szoktam alkoholt fogasztani rendszeresen,és mivel másfél éve nem jött össze a gyerek így mikor elmendtem alánybúcsúra,eszembe se jutott,hogy épp kismama vagyok. Havim is általában rendszertelen volt.pont egy hónap mulva mentünk volna orvosi segítséggel,megtermékenyülni
2017. szept. 20. 09:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül!Tesom is így járt.Esküvőn volt és elléggé sokat ivott.4.nap feltűnt neki hogy rosszul van,gondolta ez nem lehet másnaposság. :D Csinált tesztet,pozitív lett.Semmi baja nem lett a babának.Azóta 11éves. :D
2017. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja
2017. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat. :)
2017. szept. 20. 09:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első 6 hétben kb nincs összeköttetés az anyai vérkeringés és az embrió között.

Semmi gond nem lesz, főleg egy alkalom miatt.

Gratulálok, és boldog babavárást!

2017. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány hetes terhes vagy, nagyjából a 6. terhességi hétig nem okoz gondot az alkohol, sőt általában utána sem, ez csak egyszeri alkalom volt, gond akkor van ha anyuka naphosszat italozik terhesen.
2017. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetes terhesen pálinkakóstolón voltam :D Természetesen nem tudtam, hogy várandós vagyok. Nem volt semmi tünetem, még a menstruációm is megjött. Az orvosom megnyugtatott, hogy az első hetekben ez nem probléma. Ennek már 5 éve.
2017. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a meg nyugtató,válaszokat,és köszönyük a gratulációt. :)
2017. szept. 20. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért mire megszületik az ivadékod, tanulj már meg írni. "Köszönyük", Atya világ...
2017. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Hmmm... Ti mit dolgoztok?? Hètfő este lánybuli, másnap mèg bebszva tesztrepisilès...
2017. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!