Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
És melyik az a márka, ami esetleg többször is tévesen jelzett nektek? (gondolok arra, hogy várandósak voltatok, de negatív volt az a típusú teszt)
2017. szept. 21. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
facelle a legjobb, xepil a legrosszabb szerintem.
2017. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ezek a mai tesztek már elég érzékenyek, én már a 3. babámat várom és soha egy teszt sem volt téves, maximum túl korán csináltam meg és azért nem jelzett még semmit, vagy volt egészen halvány.
2017. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Facelle vizeletsugaras a legjobb (3 terhességből és számtalan nem-terhességből van tapasztalatom). A legrosszabb nekem a 10-es One Step tesztcsík volt, az terhesség esetén is épphogy elszíneződött - ugyan abból a pisiből a Facelle erős kétcsíkos lett.


Nem vagyok korai tesztelő amúgy, 13. Dpo-t minimum megvártam, de akkor is csak azért teszteltem, mert nagy babagyanús volt a hőgörbe.

2017. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szombatra nem várom, szóval tudom, hogy még korai tesztelgetni, de nagyon furán érzem magam. Hasonló tüneteim vannak, mint az első terhességem elején.

X-epil volt csak itthon, mindkettőt ellőttem, de csont negatívak. Persze valószínű, hogy korán teszteltem, de a türelmetlenségem vett rá. Mindkétszer :D

2017. szept. 21. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak Xepilt használtam kétszer, mást nem, de mindkét alkalommal helyes eredményt mutatott, és egyértelműen.
2017. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megvárod a két hetet aktus után, valószínű, hogy mindegyik terhességi teszt a "valóságot" fogja mutatni.
2017. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Clearbluet és x-epilt használtam 4 nap kesesnel délután és 5 nap kesesnel reggel. Mindkettő egyértelműen pozitív volt.
2017. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!