Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2017-es mini-manó várandós...

2017-es mini-manó várandós csomagot váltott valaki ki? Tudnátok segíteni, hol találom meg?

Figyelt kérdés
Még a keresőbe beirva se hozza fel

2017. szept. 22. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
En siman beirtam h varandos csomag de amit megkaptam atveteli pontokat egyik helyen se volt :(
2017. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én erről nem is hallottam, pedig minden mást kiváltottam, amint lehetett. :D
2017. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Átvenni a Minimanó üzletben lehet.

A védőnőtől kapsz egy füzetet amibe kuponok vannak meg különféle reklám anyag és abba lesz egy kupon amit beválthatsz ha ellátogatsz a MInimanóba.

Amúgy jó dolgok voltak benne, pl tommee tippee játszócumi és cumisüveg. Meg még sok apróság termékminták.

2017. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem av védőnő lejárt kupont adott...
2017. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nah sikerült megtalálni a kupon füzetben :D mivel nem bp-i vagyok, így írtam nekik egy e-mailt, hogy milyen módon postázzák (térítés ellenében). Ha érdekel valakit, megírom hogy megy. :)

Én is kiváltottam a Promobox-os illetve a védőnő által adott kuponnal a felicitas csomagot. Ezen kívül van még valami ? :)

2017. szept. 25. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem leirnad? Kuldok linket es a dmbe ki tudod valtani
2017. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nah megérkezett nekem is, egy cumi volt benne. 2*2 db melltartóbetét, egy baba krém, 2 féle tejtároló zacsi, meg egy db törlőkendő. Pár szórólap szerű anyag, 2 könyv. Kicsit csalódás a többihez képest meg ahhoz amit leírtatok illetve máshol is olvastam. A cumisüveget vàrtam.. Noh, nem baj azért örülök az aprósàgoknak :) a cumi kifejezetten aranyos.
2017. okt. 4. 13:00
 8/9 anonim válasza:

Nekem azt ígérték március végéig postázzák de azóta se pedog karácsonykor igenyeltem.

:(

Emailra nem valaszolnak már:/

2018. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valaki leirna nekem hol lehet megtalalni? Nem talalok mar hozza mukodo linket :(
2018. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!