Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan szedésnél tapasztal...

Utrogestan szedésnél tapasztalt valaki szédülést és/ vagy kiütést?

Figyelt kérdés
Barnázás miatt 6 hetesen utrogestant kaptam, 3X200 mg-ot, a 3. adag után 1 órával erős szédülés jött rám, ami alvástól elmúlt, de most (még a 4. adag előtt vagyok) az alkarom belső felén kiütést, pirosodást tapasztalok.

2017. szept. 22. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az első alkalommal mikor bevettem, majdnem elestem, úgy szédültem.. Aztán nagyon odafigyeltem, hogy két étkezés között vegyem be - a betegtájékoztatóban van leírva- és akkor nem volt gond. Mert ha étkezés előtt vagy közvetlen utána veszed be, az aktív emésztés miatt ez a mellékhatása. Ahogy telt az idő, pár héttel később már édes mind1 volt mikor veszem be, nem szédültem. Kiütésen nem volt.
2017. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szédültem, főleg eleinte, de megszokta a szervezetem és elmúlt
2017. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irass fel utrogestan hüvelykúpot. Nekem duphastontól volt szédülés, ezt az okozza, hogy nem egyenletes a vér progi tartalma. Kb 1 órával a bevétele után hirtelen megugrik és ez okoz szédülést. Én ezt említettem a dokimnak és felírta az utro kúpot, ezzel semmi baj nem volt.
2017. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tőle semmi bajom. De mindenki más.
2017. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!