Merjek tesztelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma van egy napja, hogy nem jött meg, tudom még korai bármit is mondani, viszont 3-4 napja iszonyatosan ég a gyomrom, hányingerem van, bal oldali hasszúrka, derékfájás, mell feszülés, bimbó érzékenység... Nagyon szeretnék babát, most volt az elsö hónap, hogy nem védekeztünk. Mikor érdemes tesztet csinálni?

2017. szept. 23. 07:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a nemvárt napján délután teszteltem erős pozitív 1.hónapban amikor próbálkoztunk. :) szóval hajrá! Aztán hozd a híreket. Drukkolok
2017. szept. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Merjèl? Mitől fèlsz, hogy nem mersz?
2017. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezek inkább pms tünetek, kivéve a gyomorégés, meg a hányinger, ezek lehetnének terhes tünetek, de nem ilyen korán. Ettől függetlenül lehet baba, pár nap múlva már a teszt is kimutatja, ha úgy van, ma még nem hiszem.
2017. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen szerettem volna megvárni a hétfőt, de nekem rendszeresek a ciklusaim és egyáltalán nem érzek olyan alhasi görcsöt, mint a mensi előtt szoktam. Ez a furcsa.
2017. szept. 23. 08:14
 5/23 anonim ***** válasza:
12%

1.ha terhes vagy a teszt már a nem várt előtt 2 nappal kimutatja.

2.általába mikor terhes vagy semmit nem érzel,ezeket a tüneteket bebeszèlik maguknak a nők.

3.1 nap késés semmi.Nekem most 5 napot késett,teszt negatív,végül megjött. 😳 8 hónapja próbálkozunk.

2017. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Már miért ne lehetne bármit is érezni? Olvasgass kicsit a neten, meg kérdezgess ismerősöket! Valószínűleg Te azért nem éreztél még semmit, mert nem voltál még terhes. De szívböl kívánom, hogy minél előbb összejöjjön és Te tegyél fel hasonló kérdést.
2017. szept. 23. 08:36
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

5ös ez hülyeség, max te nem éreztél semmit, én 14.dpon azért teszteltem reggel mert hányással inditottam, és hasmenésem is volt 1 hétig legaláb ( ez mindhárom terhességemnél megvolt pl) meg iszonyatosan szurkálsz a hasam/alhasam.

szval na.. ez egyéni.:)


kérdező bátran tesztelj még ma!!

nekem első babat késés napján mutatta már a teszt (missed ab)

a másodikat 9.dpon nagyon korán

harmadikat két nappal nem várt előtt délután

2017. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%

Hiaba eroskodsz, ilyenkor meg N I N C S E N E K tunetek.

Az, meg, hogy akkor erdemes tesztet csinalni amikor kesik, azt hittem, alapveto intelligencia tudni. De megint tevedtem.

2017. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7-es köszönöm a válaszodat! :-) lehet holnap reggel meg is csinálom! :-)


Aki pedig nem tud érdemben hozzászólni akkor inkább ne irjon semmit.

2017. szept. 23. 09:22
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Kár leugatni a másikat, hogy mit érez/nem erezhet stb. Én mikor nem tudtam még, hogy terhes vagyok a kovászos uborkat kívántam. Ez se terhes tünet azt megis az voltram -.-"


Másrészt kérdező: Nekem minden hónapban 28-an jött meg, de amikor terhes lettem nem jött meg akkor. Szerintem nyugodtan tesztelj akar ma is, csak előtte 2-3 órával mar ne igyál es ne pisilj, hogy koncentrált legyen a vizelet.

2017. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!