Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog 2018 Marcius/Aprilis-ba...

Norman Bates kérdése:

Ki fog 2018 Marcius/Aprilis-ban szulni? Hogy vagytok? Tapasztalatok, vizsgalatok etc.

Figyelt kérdés
Sziasztok! En most vagyok 13+2 hkm, szeretnen ha Marcius/Aprilisi kismamak osszegyulnenk, ha leszunk elegen akkor akar egy FB csoportot is csinalhatunk.

2017. szept. 23. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/177 anonim ***** válasza:
100%

Április 12-re vagyok kiírva, holnap töltöm a 11 hetet. Nem indult zökkenőmentesen, 5 hetes kortól vérzés miatt progeszteronpótlás, veszélyeztetett terhesség.

Jövőhét után megyek kombinált tesztre és genetikai UH-ra. Már nagyon várom, hogy biztos lehessek benne, minden rendben van az egészségével. Közben rosszullétek tömkelege, egyelőre nem tudom élvezni a babvárást :(

2017. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/177 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek 10 hetes. Április 22-re vagyok kiírva. Harmadik baba. Most nincsenek rosszullétek, kicsi mellfájdalmom és néha hasszúrka, de elég jól vagyok. Még nem tudom úgy élvezni, ahogy szeretném, mert sokat -(nagyon sokat dolgozom!) és még az idegeimet is kicsinálják egyes "kedves" emberek...
2017. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/177 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ma vagyok 14 hetes.:)

Gondolod irj priviben.:)

2017. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/177 anonim ***** válasza:

SZIA. és akinek nincs FB-ja??:)


én március 17re vagyok kiirva, ma vagyok 15+0 :)


nekem másfél hete volt az utolsó hányás, hányinger az még megvan!! :/

bimbók 1 hete újra fájnak, iszonyatosan! és kelenek uj melltartók.:)

Amúgy semmi érdekes, kezd kerekedni és nőni a pocak. Október hamradikán megyek orvoshoz uhra.:)

2017. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/177 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Sziasztok!En aprilis 15.most 2 napja h mar nem vagyok reggelente rosszul remelem ez igyis marad!!:)
2017. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/177 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Ohh azt elfelejtettem hogy holnap leszek 11 hetes:)
2017. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/177 anonim ***** válasza:
100%
10+5 napos vagyok. Még nincs kitűzött időpont (április lesz valamikor). Annyi minden történt, hogy erre még nem tértünk ki. Hármas ikrekkel vagyok terhes. Hiperetimus voltam, így nem volt zökkenőmentes az indulás. A héten voltunk genetikusnál, egyelőre minden oke. Másfél hét múlva megyünk újra, akkor lesz a nagy genetikai uh. De semmilyen vérteszt nem ad értékelhető eredményt a hármas terhesség miatt. Egész jól vagyok mióta a hiperstimulacio visszahúzódik, de sokáig gondolom nem tart ez az állapot, hamar lesz teher a három baba.
2017. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/177 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Március 18-ra vagyok kiírva. Eddig 24-e volt, de nagyobb a baba, így korrigálták a szülés idejét :)
2017. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/177 A kérdező kommentje:

Örülok, hogy ennyien vagyunk :)

Nekem elso baba, 7. probalkozos honapban jott ossze.

Nekem sem indult zokkenomentesen a babavaras. 6+1-nel verzesre ebredtem, aznap csinaltak UH-t, volt szivhang.

Majd 1 het nyugi es utana 2 hetig barnaztam, kaptam antibiotikumot, azota nincs panaszom.

Szept 15-en voltam a 12 hetes UH-n, meg varom a kombinalt eredmenyet.

16. Hetig nincs teendom, csak varakozom.

Meg kelengye listat csinalok, de meg nem vettunk semmit.

Ti vettetek mar valamit a babanak?

2017. szept. 23. 20:21
 10/177 anonim ***** válasza:

Az elején én is hetekig barnáztam progi pótlás mellett. A kombinált teszt jó lett, de majdnem lecsúsztunk róla, mert 12 hetesnek hittük, de ott kiderült hogy már 13 hetes :)

mi már a babakocsit megvettük, mert jó áron volt. Apró dolgokat jövőhónapban fogunk és lehet a kiságyat, mert találtunk jó áron matraccal együtt. 8-as voltam

2017. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!