Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a fenyegetett veteles?

Mit jelent a fenyegetett veteles?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ugyeleten mert volt enyhe barnazas es mikor meg akarna jonni kezdett gorcsolni a hasam. Megvizsgalt a dr. Ur. Annyit mondott h. Lat valami beverzest viszont az nm most tortent es ir fel sarga testet huvelykapszulaban egy het mulva pedig menjek sztk nodokihoz.Mi a velemenyetek mit jelent ez?Megmarad a baba? Vagy nm? Probalok nm stresszelni de elso baba amit nagyon szeretnenk ferjemmel.Jah es allandoan korog a gyomrom mit mikor ehes vagyok meg miutan ettem is.
2017. okt. 2. 07:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek automatikusan ezt írják a leletére, aki vérzéssel megy be az ügyeletre. Sokaknak fordul elő bevérzés az első trimeszterben, jellemzően felszívódik nyomtalanul. Próbálj meg minél többet pihenni és bízni a babában!
2017. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Eskuszom nm hazudok de eddig a te valaszod nyugtatott meg egy kicsit. De ettol szerinted menjek dolgozni? Irodai munka, viszont 1,5 ora zotykolodes meg beerek. A korgasrol mi a velemenyed?
2017. okt. 2. 07:36
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Az fenyegető vetélés!

Ha barnázol vagy komplikáció van az fenyegető vetélés ,még nem ment el a baba de magas a rizikója.

Hasznald a huvelykapszulat azonnal , ez a hormon tartja életben a babát a 12-13.hétig ha nem szeded elmegy a baba es ezzel nem lehet várni,hogy majd holnap..

2017. okt. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ah. Kijottem mar ki is valtottam nm avval van a baj. Egyertelmu nekem is ez.
2017. okt. 2. 07:40
 5/22 anonim ***** válasza:

A zötykölődés miatt érdemes lenne táppénzre menni legalább addig, amíg felszívódik a haematoma. A baba most fontosabb. A bevérzés azt jelenti, hogy van egy kis vérömleny a petezsák, meg a méhnyálkahártya között, egy nagyobb zöttyenés, vagy a folyamatos rázkódás elindíthatja a teljes leválást, szóval én nem kockáztatnék!


1# voltam

2017. okt. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha görcsölsz és barnázol, akkor nem kellene dolgoznod most egy darabig, legalább a kontroll vizsgálatig.

Szedj magnéziumot is.

2017. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Femibion1, magneb6, folsav at szedek mindenbol napi 1et meg tegnaptol a huvelykapszulat.
2017. okt. 2. 07:53
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Akkor miert kerdezed ha tok egyertelmu?:D
2017. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de jelenleg nem vagyok humoros kedvemben. Lehetnel egyutterzobb is. Arra ertettem, hogy egyertelmu h. Kivaltom a gyogyszert es alkalmazom! Te arrol kezdtel irni, hogy nem er ra holnap stb. Nem ez volt a kerdesem. Szerinted nem ez volt az elso dolgom??!
2017. okt. 2. 08:20
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
De amikor tegnap 6x irtal priviben es segitettem akkor az nem volt baj😊
2017. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!