Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kettő helyett kéne ennem, de...

Kettő helyett kéne ennem, de nem megy, normális ez?

Figyelt kérdés
5-6. hétben lehetek és semmi étvágyam,néha megkívánok egy kis gabonapelyhet tejjel és ennyi,a többi mind visszajön vagy vissza akar jönni. Annyiszor hallottam,hogy a terhes nők mennyire kívánósak,meg kettő helyett esznek,ehhez képest annyit se tudok enni,amennyi nekem elég lehetne. Ez valami probléma? Lehet ettől baja a picinek? Később helyre fog ez jönni?

2017. okt. 2. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Az elején, sőt van aki a terhessége végéig így érez.

Nem kell 2 helyett enned, ez tévhit.

Egyél annyit ami jólesik és sok folyadék:)

2017. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Már miért kene kettő helyett enned?


Annyit egyel amennyit kívánsz. Én nem vettem észre, hogy többet ettem volna, kívános sem voltam eddig, szerintem már nem is leszek, jövő csütörtökre várjuk a fiunkat.

2017. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem szabad kettő helyett enni!

Normálisan 1 emberes adagokat kell csak!

Majd visszajön az étvágyad

2017. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell kettő helyett enni, ez abszolút badarság. Sajnos van ilyen, hogy az ember nem kíván dolgokat. Azért egyél, ami jól esik, a baba elveszi, ami kell neki. Ha minden rendben van a vizsgálatoknál, ne aggódj, el fog múlni ez az időszak.
2017. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Vitamin és ásványianyag kell csak "kettő helyett" de az se mindből, pl folsav és vasigény megnő. Ami a kalórilát illeti, az utolsó trimeszterben (addig nem) kb +10%. Úgyhogy ez eleg kevés, nem kell kettő helyett enni.


Én mindkét babámmal az elejétől a végéig étvágytalan voltam. Ők egészségesek, én meg szülések után kezdősúlynál voltam.

Lehet 12 hetes kor után visszajön az étvágyad de az is rendben van, ha nem.

2017. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
???? Ki mondta ezt Neked , h ketto helyett kell enned? Nem szabad 2 helyett enni , sokszor kell keveset es igy nem fogsz hizni olyan sokat.☺ Etvagytalansag tok termeazetes es nem lesz baja a babanak mert amire szuksege van ugyis elveszi a szervezetedbol. Igy fogyni fogsz ami szinten nem baj. Elso babammal 6 honapig fogytam utana bepotoltuk a sulygyarapodast. 1 honap alatt 5kg. Utana havi 1-1 kg. Nincs semmi gond.
2017. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mért kéne kettő helyett enned?

Te egy legalább 50-60 kilós felnőtt vagy.

A baba a végén se lesz sokkal 3 kiló felett.

MÁST kell enned kicsit. És igen, kicsit többet is.

2017. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Azért eszel kettő helyett mert gyorsan romló árut vettetek nagy mennyiségben és a gyerek apja kiment Svájcba teheneket lilára festeni?


Hány évesnek tetszik lenni a néninek?

2017. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha szerencséd van, pár hét múlva visszajön az étvágyad.

Én 17.hétig lefogytam 8 kilót, addig mindent kihánytam és mégsem lett baja a picinek. Nem kell kettő helyett enni, inkább próbálj meg figyelni, hogy vigyél be vitaminokat, ásványianyagot többet pl.több zöldség-gyümölcs. Egyél amit kívánsz, de mértékkel.

2017. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és megnyugtató válaszokat! A fő kérdést csak azért így írtam ki,mert ahogy szerettem volna,úgy nem engedte,ezért találtam ki így,én sem úgy értettem,hogy 2 emberes adagokat kellene ennem,csak megijedtem,hogy ahelyett,hogy különösebben kívánós lennék,szinte mindentől hányingerem van,pont terhesség előtt sikerült elérni az 50 kilót,egyébként 43 voltam. Ennek most kicsit örülök is,hogy nem 43 kilóból fogok még fogyni.
2017. okt. 2. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!