Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor próbálkozhatunk újra?

Mikor próbálkozhatunk újra?

Figyelt kérdés
8,5 hetesen elvetéltem. kell várni. vagy lehet próbálkozni egyből? az orvosom első alkalommal azt mondta nem kell várni, most meg azt h egy ciklust várjunk? ki volt hasonló helyzetben? és mennyit vártatok?

2017. okt. 6. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy ciklus varakozast mindig javasoltak (sajnos tobb vetelesem volt), tehat az elso mensit kellett elvileg megvarni. Igaz, mi tobbet vartunk.

Olyat is hallani, hogy nem varnak semmit es nincs belole gond, de sok orvos 3 honapot javasol.

2017. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ciklust erdemes nekunk is kellett. Aztan 2.ciklusba már jott a baba☺


17hkm

2017. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 ciklust kellett vàrni.
2017. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába nem javasolják az első után, én kivizsgáltattam magam. Fél év volt, találtak betegeséget, kezelés utáni első hónapban összejött a baba. Ha nem akarsz vizsgálatokat, akkor max. egy ciklus elég állítólag.
2017. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!