Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fordulhat elő, hogy...

Hogyan fordulhat elő, hogy valakinek sem az otthoni terhességi teszt, sem pedig a vérteszt nem mutatja ki a babát, pedig terhes?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, amikor túl korán végzik el, később fogant a baba vagy sokat isznak és felhígul a vizelet, hanem mondjuk az 5-6. héten, vagyis szex után 2 héttel, reggeli első vizeletből vagy vérből. Hogy fordulhat ilyen elő? Nem úgy van, hogy a HCG már a fogamzást követő 14. naptól elegendő mennyiségű a teszthez? Egyre több ilyet olvasok, hogy negatív lett a teszt, miközben már 6 hetes terhes volt. Nekem 5 hetesen simán kimutatta napközben az otthoni teszt.
2017. okt. 6. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ilyen nincs. Ennek olyan kamú szaga van. Vérből szerintem ki kell, hogy mutassa
2017. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Szex után 2 héttel nem 5-6 hetes leszel.

Szex napja egyébként nem egyenlő a fogantatás napjával. 3-7 nappal később is bekövetkezhet és onnan lehet számolgatni, hogy +7 nap vándorlás beágyazódásig + és innen kb. 1 hét míg elég nagy lesz a vizelet hcg koncentrációja.

Azaz 3 hét is eltelhet a kufirctól mire kimutatja.

2017. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pont forditva volt.😀 Teszt pozitiv de a doki alig latott vmit igy vissza hivott 3 hettel kesobb.
2017. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Erre 0,9% az esély és komoly anyagcsere gondra utal!
2017. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem hiszem el, hogy vérből nem lehet kimutatni.

A vizelet alapú teszt az más, de szerintem ott a vesék nem működnek 100%-osan.

2017. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Vérből szerintem is kimutatja.


Viszont nővéremnek a teszt nem mutatta, pedig már 6 hetes terhes volt. Nem tudom, van-e köze hozzá, de ő Pco-s.

2017. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Vérből minden esetben ki lehet mutatni.
2017. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, biologiai keptelenseg ha vérből nem mutatható ki. Akkor vagy nincs gyerek vagy elrontották a vizsgálatot
2017. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!